Missa inte nästa match!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Staffanstorp United FC
Glädje - Gemenskap - Utveckling

Spelade matcher
SEPTEMBER 2020
 
28
18:30
mån
18:30    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - FC Bellevue 1
3  -  2  
 
27
14:00
sön
14:00    
A-lag, Hjärsås IP A-plan
A-lag » 
Hjärsås/Värestorps IF - Staffanstorp United FC
2  -  5  
27
14:00
sön
14:00    
Juniorer , Hjärsås IP A-plan
Hjärsås/Värestorps IF - Staffanstorp United FC2  -  5  
27
13:00
sön
13:00    
P-11 , Övrigt
P-11 » 
Klågerus GIF - Staffanstorp United FC
  -      
27
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Klågerups GoIF
1  -  2  
27
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC svartvit
  -      
27
12:00
sön
12:00    
P-10 , Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Limhamns FF grön - Staffanstorp United FC svart
  -      
27
12:00
sön
12:00    
P-13 , Uppåkra/Kronetorpsvallen Arlöv
P-13 » 
Knattespelen Omgång 3 - Staffanstorp United FC
  -      
27
11:30
sön
11:30    
P-06 , Mariedals IP konstgräs 9-manna
P-06 » 
Lilla Torg FF svart - Staffanstorp United FC blå
3  -  8  
27
10:00
sön
10:00    
P-10 , Limhamns IP, plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Limhamns FF röd - Staffanstorp United FC vit
  -      
27
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC blå - Veberöds AIF svart
  -      
27
10:00
sön
10:00    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC vit - IF Limhamn Bunkeflo B1
  -      
27
09:30
sön
09:30    
P-12 , Klagshamns IP Plan 5 7-manna
P-12 » 
IFK Klagshamn bl - Staffanstorp United FC gul
  -      
26
15:00
lör
15:00    
Juniorer , Romelevallen A-plan
Veberöds AIF - Staffanstorps United FC 21  -  0  
26
15:00
lör
15:00    
U16, Romelevallen A-plan
U16 » 
Veberöds AIF - Staffanstorps United FC 2
1  -  0  
26
14:30
lör
14:30    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - Eslövs BK röd
3  -  0  
26
14:00
lör
14:00    
Juniorer , Österås IP B-plan
IFK Hässleholm - Staffanstorp United FC3  -  1  
26
13:30
lör
13:30    
P-06 , Linero IP A-plan 9-manna
P-06 » 
Linero IF röd - Staffanstorp United FC röd
3  -  6  
26
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-08 » 
Staffanstorp United FC lila - Linero IF vit
2  -  1  
26
12:00
lör
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Dalby GIF 1
  -      
26
11:30
lör
11:30    
P-11 , Uppåkravallen
P-11 » 
Uppåkra IF blå - Staffanstorp United FC vit
  -      
26
11:30
lör
11:30    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC svart - GIF Nike blå
  -      
26
11:00
lör
11:00    
P-08, Björkvallen, Önneköp B-plan 7-manna 1
P-08 » 
Önneköps IF - Staffanstorp United FC vit
  -      
26
10:30
lör
10:30    
P-07, Bäckagårds IP plan 1
P-07 » 
Kvarnby IK blå - Staffanstorp United FC vit
4  -  0  
26
10:00
lör
10:00    
P-09, Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
P-09 » 
Arlövs BI blå - Staffanstorp United FC svart
  -      
26
10:00
lör
10:00    
P-11 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-11 » 
Staffanstorp United FC gul - Linero IF vit
  -      
26
10:00
lör
10:00    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC blå - Harrie FF röd
  -      
26
09:30
lör
09:30    
P-09, Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Uppåkra IF grön - Staffanstorp United FC vit
  -      
26
09:00
lör
09:00    
P-10 , Pilngsplanen 7-manna 2
P-10 » 
GIF Nike vit - Staffanstorp United FC gul
  -      
25
18:30
fre
18:30    
Juniorer , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC - Bunkeflo FF  -      
25
18:30
fre
18:30    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
U16 » 
Staffanstorp United FC - Bunkeflo FF
  -      
23
18:45
ons
18:45    
P-10 , Rosengrd Norra IP konstgrs 7-manna 1
P-10 » 
Liria IF - Staffanstorp United FC blå
  -      
23
18:30
ons
18:30    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - Öja FF blå
2  -  4  
22
20:00
tis
20:00    
Juniorer , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorps United FC 2 - Ystads IF FF1  -  3  
22
20:00
tis
20:00    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
U16 » 
Staffanstorps United FC 2 - Ystads IF FF
1  -  3  
 
20
15:00
sön
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - GIF Nike vit
7  -  6  
20
13:00
sön
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Gärsnäs AIS
2  -  2  
20
13:00
sön
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Grsns AIS
2  -  2  
20
13:00
sön
13:00    
Juniorer , Staffansvallen A-plan
Staffanstorp United FC - Gärsnäs AIS2  -  2  
20
13:00
sön
13:00    
P-05 , Ölyckevallen A-plan
P-05 » 
Löberöds IF/GOF IF - Staffanstorp United FC blå
5  -  0  
20
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Uppåkra IF grön
6  -  5  
20
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Lunds BK blå
  -      
20
12:00
sön
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - Uppåkra IF grön
  -      
20
10:30
sön
10:30    
P-12 , Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
P-12 » 
Husie IF vit - Staffanstorp United FC röd
  -      
20
10:30
sön
10:30    
P-12 , Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
P-12 » 
IF Limhamn Bunkeflo B5 - Staffanstorp United FC gul
  -      
20
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - BK Flagg röd
  -      
20
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC svartvit
  -      
20
10:00
sön
10:00    
P-12 , Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
P-12 » 
Södra Sandby IF vit - Staffanstorp United FC svart
  -      
19
15:00
lör
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - Malmö FF
3  -  6  
19
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Staffansvallen A-plan
Staffanstorp United FC - IFK Osby/Osby FF11  -  0  
19
13:00
lör
13:00    
P-07, Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
P-07 » 
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Staffanstorp United FC blå
10  -  3  
19
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Södra Sandby IF
  -      
19
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC svart
  -      
19
12:00
lör
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - IFK Klagshamn gul
  -      
19
11:30
lör
11:30    
P-08, Högalids IP, B-plan 9-manna
P-08 » 
Harrie FF röd - Staffanstorp United FC lila
4  -  3  
19
11:00
lör
11:00    
P-05 , Fridhemsparken, Ängelholm Konstgrs
P-05 » 
Ängelholms FF - Staffanstorp United FC röd
1  -  2  
19
10:00
lör
10:00    
P-10 , Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
P-10 » 
Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC lila
  -      
19
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - Limhamns FF blå
  -      
19
10:00
lör
10:00    
P-11 , Övrigt
P-11 » 
Genarps IF - Staffanstorp United FC blå
  -      
19
10:00
lör
10:00    
P-11 , Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
P-11 » 
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC gul
  -      
19
10:00
lör
10:00    
P-12 , Dalhems IP A-plan 5-manna 1
P-12 » 
BK Flagg blå - Staffanstorp United FC vit
  -      
19
09:30
lör
09:30    
P-09, Husiegrds IP Konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Husie IF svart - Staffanstorp United FC blå
  -      
19
09:00
lör
09:00    
P-12 , Gamla IP, Klågerup konstgräs 5-manna 1
P-12 » 
Klågerups GoIF - Staffanstorp United FC blå
  -      
18
18:30
fre
18:30    
P-07, Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
P-07 » 
Malmö City FC röd - Staffanstorp United FC svart
1  -  5  
18
18:30
fre
18:30    
Youngboys, Klostergårdens IP
Hallands Nations FF - Staffanstorp United FC4  -  0  
16
20:00
ons
20:00    
Youngboys, Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Klågerups GIF3  -  1  
16
19:00
ons
19:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Vanneberga IF
2  -  2  
16
19:00
ons
19:00    
Juniorer , Staffansvallen A-plan
Staffanstorp United FC - Vanneberga IF2  -  2  
15
19:00
tis
19:00    
Juniorer , Granhällans IP, konstgräs 9-manna
Rydsgårds AIF /Skivarps GIF (9m) - Staffanstorp United FC2  -  8  
15
19:00
tis
19:00    
U16, Granhllans IP, konstgrs 9-manna
U16 » 
Rydsgårds AIF /Skivarps GIF (9m) - Staffanstorp United FC
2  -  8  
 
13
15:00
sön
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - IFK Simrishamn
2  -  1  
13
15:00
sön
15:00    
P-07, Rosengårds IP konstgräs 9-manna
P-07 » 
FC Rosengård 1917 röd - Staffanstorp United FC vit
3  -  3  
13
13:00
sön
13:00    
Juniorer , Tornvallen, Stångby konstgräs
Torns IF - Staffanstorp United FC4  -  0  
13
12:15
sön
12:15    
P-09, Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
P-09 » 
Kvarnby IK röd - Staffanstorp United FC svart
  -      
13
12:00
sön
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-08 » 
Staffanstorp United FC lila - IF Lödde gul
7  -  0  
13
12:00
sön
12:00    
P-10 , Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
P-10 » 
Kvarnby IK röd - Staffanstorp United FC gul
  -      
13
11:30
sön
11:30    
P-11 , Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
P-11 » 
Oxie SK grå - Staffanstorp United FC vit
  -      
13
11:30
sön
11:30    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC svart - Lunds BK vit
  -      
13
10:45
sön
10:45    
P-09, Bara IP A-plan
P-09 » 
Bara GoIF - Staffanstorp United FC vit
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P-06 , Nya IP, Klågerup A-plan
P-06 » 
Klågerups GoIF - Staffanstorp United FC blå
1  -  3  
13
10:00
sön
10:00    
P-07, Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
P-07 » 
Uppåkra IF svart - Staffanstorp United FC svart
0  -  1  
13
10:00
sön
10:00    
P-10 , Markera kommer ej så vi vet att Ni fått infon
P-10 » 
Matchen tyvärr inställd av - Höörs IS
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC blå - Arlövs BI vit
  -      
13
10:00
sön
10:00    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC vit - Husie IF grön
  -      
12
15:00
lör
15:00    
Juniorer , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC - IF Limhamn Bunkeflo 2  -      
12
15:00
lör
15:00    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
U16 » 
Staffanstorp United FC - IF Limhamn Bunkeflo 2
  -      
12
14:30
lör
14:30    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - Kulladals FF blå
0  -  0  
12
14:00
lör
14:00    
Youngboys, Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Turkiskt Center FF2  -  5  
12
13:15
lör
13:15    
P-10 , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Malmö City FC svart - Staffanstorp United FC svart
  -      
12
13:00
lör
13:00    
A-lag, Kmpavallen A-plan
A-lag » 
Janstorps AIF - Staffanstorp United FC
1  -  1  
12
13:00
lör
13:00    
A-lag, Kmpavallen A-plan
A-lag » 
Janstorps AIF - Staffanstorp United FC
1  -  1  
12
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Kämpavallen A-plan
Janstorps AIF - Staffanstorp United FC1  -  1  
12
13:00
lör
13:00    
P-06 , Klostergårdens IP plan 8
P-06 » 
Lunds BK - Staffanstorp United FC röd
4  -  2  
12
12:00
lör
12:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - Kvarnby IK vit
1  -  1  
12
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - FC Bellevue 2
  -      
12
11:30
lör
11:30    
P-08, Smrlyckans IP Plan 4
P-08 » 
Lunds FF grön - Staffanstorp United FC vit
  -      
12
11:30
lör
11:30    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC röd - Kvarnby IK grå
  -      
12
11:00
lör
11:00    
P-11 , Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
P-11 » 
BK Höllviken grå - Staffanstorp United FC gul
  -      
12
10:45
lör
10:45    
P-13 , Smörlyckan i Lund / Staffansvallen
P-13 » 
Knattespelen Omgång 2 - Staffanstorp United FC
  -      
12
10:30
lör
10:30    
P-10 , Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Malmö City FC gul - Staffanstorp United FC blå
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - FC Rosengård 1917 blå
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC blå - Dalby GIF blå
  -      
12
10:00
lör
10:00    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC gul - Skanör Falsterbo IF röd
  -      
11
18:30
fre
18:30    
Juniorer , Lomma IP B-plan, konstgräs
GIF Nike - Staffanstorps United FC 22  -  2  
11
18:30
fre
18:30    
U16, Lomma IP B-plan, konstgräs
U16 » 
GIF Nike - Staffanstorps United FC 2
2  -  2  
07
20:00
mån
20:00    
Juniorer , Staffansvallen Plan 5 naturgräs
Staffanstorps United FC 2 - Uppåkra IF1  -  1  
07
20:00
mån
20:00    
U16, Staffansvallen Plan 5 naturgräs
U16 » 
Staffanstorps United FC 2 - Uppåkra IF
1  -  1  
07
19:00
mån
19:00    
P-05 , Lindngens IP, Malm B-plan
P-05 » 
BK Olympic - Staffanstorp United FC röd
1  -  0  
 
06
14:00
sön
14:00    
P-07, Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
P-07 » 
Lunds BK blå - Staffanstorp United FC blå
6  -  6  
06
13:30
sön
13:30    
P-08, Ölyckevallen A-plan 9-manna
P-08 » 
Löberöds IF - Staffanstorp United FC lila
6  -  2  
06
13:00
sön
13:00    
Juniorer , Staffansvallen A-plan
Staffanstorp United FC - BK Olympic3  -  7  
06
12:00
sön
12:00    
P-09, Sderslttshallens IP plan 1
P-09 » 
Trelleborgs FF - Staffanstorp United FC blå
  -      
06
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF röd
  -      
06
11:00
sön
11:00    
P-12 , Fågelskolans IP A-plan 5-manna
P-12 » 
Värpinge IF vit - Staffanstorp United FC svart
  -      
06
10:30
sön
10:30    
P-12 , Bäckagårds IP plan 2 5-manna 2
P-12 » 
Kvarnby IK blå - Staffanstorp United FC vit
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P-10 , Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
P-10 » 
Furulunds IK svart - Staffanstorp United FC lila
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC vit - Hyllie IK vit
  -      
06
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC gul - Dalby GIF 2
  -      
06
09:00
sön
09:00    
P-12 , Lomma IP Knatteplan 2
P-12 » 
GIF Nike röd - Staffanstorp United FC röd
  -      
05
16:00
lör
16:00    
Juniorer , Dalhems IP A-plan
BK Flagg - Staffanstorp United FC2  -  2  
05
16:00
lör
16:00    
U16, Dalhems IP A-plan
U16 » 
BK Flagg - Staffanstorp United FC
2  -  2  
05
14:30
lör
14:30    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - IF Lödde
5  -  2  
05
14:00
lör
14:00    
Youngboys, Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Rumänska FF3  -  3  
05
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Dalby GIF
2  -  1  
05
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Dalby GIF
2  -  1  
05
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Staffansvallen A-plan
Staffanstorp United FC - Dalby GIF2  -  1  
05
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF grön
7  -  0  
05
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 3, konstgrs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Hardeberga BK vit
  -      
05
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - GOF IF
  -      
05
12:00
lör
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - BK Olympic 3
  -      
05
11:00
lör
11:00    
P-10 , Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
P-10 » 
Arlövs BI vit - Staffanstorp United FC vit
  -      
05
10:30
lör
10:30    
P-12 , Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
P-12 » 
Oxie SK grå - Staffanstorp United FC blå
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - Uppåkra IF vit
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - Husie IF svart
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P-11 , Hörby IP D-plan 5-manna
P-11 » 
Hörby FF svart - Staffanstorp United FC blå
  -      
05
10:00
lör
10:00    
P-12 , Pilbäcks IP 7-manna 2
P-12 » 
Tygelsjö IK vit - Staffanstorp United FC gul
  -      
04
19:00
fre
19:00    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgrs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike
11  -  0  
AUGUSTI 2020
 
30
16:00
sön
16:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 3, konstgrs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - Uppåkra IF grön
0  -  1  
30
15:00
sön
15:00    
Juniorer , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC - Linero IF2  -  2  
30
15:00
sön
15:00    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
U16 » 
Staffanstorp United FC - Linero IF
2  -  2  
30
14:30
sön
14:30    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgrs
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - Torna Hllestads IF (7m)
5  -  1  
30
14:00
sön
14:00    
Juniorer , Pilbäcks IP, konstgräs
IFK Klagshamn - Staffanstorp United FC7  -  1  
30
13:00
sön
13:00    
Youngboys, Lindeborgs IP
Orient FC - Staffanstorp United FC3  -  1  
30
12:00
sön
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-08 » 
Staffanstorp United FC lila - Veberöds AIF svart
1  -  6  
30
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Genarps IF
  -      
30
12:00
sön
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgrs 7-manna 2
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike röd
  -      
30
11:30
sön
11:30    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC bl - Furulunds IK gul
  -      
30
11:00
sön
11:00    
P-10 , Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Lilla Torg FF vit - Staffanstorp United FC svart
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P-10 , Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
P-10 » 
FC Bellevue 4 - Staffanstorp United FC blå
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC blå - Uppåkra IF vit
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC svart - Uppåkra IF gul
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P-12 , Ljungvalla IP B-plan 5-manna 4
P-12 » 
Furulunds IK svart - Staffanstorp United FC rd
  -      
30
10:00
sön
10:00    
P-13 , Bjärred / Torna Hällestad
P-13 » 
Knattespelen Omgång 1 - Staffanstorp United FC
  -      
29
15:30
lör
15:30    
A-lag, Osby IP A-plan
A-lag » 
IFK Osby - Staffanstorp United FC
2  -  2  
29
15:30
lör
15:30    
A-lag, Osby IP A-plan
A-lag » 
IFK Osby - Staffanstorp United FC
2  -  2  
29
15:30
lör
15:30    
Juniorer , Osby IP A-plan
IFK Osby - Staffanstorp United FC2  -  2  
29
15:00
lör
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - Trelleborgs FF vit
0  -  2  
29
14:30
lör
14:30    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - FC Rosengård 1917
2  -  8  
29
12:00
lör
12:00    
P-07, Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
P-07 » 
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Staffanstorp United FC svart
4  -  4  
29
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Lunds BK röd
  -      
29
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - IF Limhamn Bunkeflo B2
  -      
29
12:00
lör
12:00    
P-10 , Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
P-10 » 
FC Bellevue 2 - Staffanstorp United FC gul
  -      
29
11:30
lör
11:30    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC vit - Dalby GIF vit
  -      
29
11:00
lör
11:00    
Juniorer , Ymorvallen A-plan
FC Trelleborg 2 - Staffanstorps United FC 2  -      
29
11:00
lör
11:00    
U16, Ymorvallen A-plan
U16 » 
FC Trelleborg 2 - Staffanstorps United FC 2
  -      
29
10:30
lör
10:30    
P-09, Pilängsplanen 7-manna 1
P-09 » 
GIF Nike röd - Staffanstorp United FC svart
  -      
29
10:00
lör
10:00    
P-07, Borgeby IP B-plan 9-manna
P-07 » 
Bjärreds IF blå - Staffanstorp United FC vit
5  -  4  
29
10:00
lör
10:00    
P-11 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC vit - IF Limhamn Bunkeflo B3
  -      
29
10:00
lör
10:00    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC gul - Gislövs IF 2
  -      
28
19:00
fre
19:00    
P-07, Västervångs IP konstgräs 9-manna
P-07 » 
FC Trelleborg svart - Staffanstorp United FC blå
2  -  1  
26
18:45
ons
18:45    
P-10 , Staffansvallen Plan 4, konstgrs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Löberöds IF
  -      
26
18:30
ons
18:30    
P-05 , Staffansvallen Plan 4, konstgrs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - Vellinge IF
1  -  1  
26
18:15
ons
18:15    
A-lag, Sjbo IP A-plan
A-lag » 
Sjbo IF - Staffanstorp United FC
3  -  2  
26
18:15
ons
18:15    
A-lag, Sjöbo IP A-plan
A-lag » 
Sjöbo IF - Staffanstorp United FC
3  -  2  
26
18:15
ons
18:15    
Juniorer , Sjöbo IP A-plan
Sjöbo IF - Staffanstorp United FC3  -  2  
 
23
15:00
sön
15:00    
P-06 , Åkarps IP B-plan 9-manna
P-06 » 
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC blå
3  -  7  
23
14:30
sön
14:30    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC blå
13  -  1  
23
14:00
sön
14:00    
Juniorer , Sandskogens IP F-plan
Ystads IF FF - Staffanstorp United FC2  -  6  
23
14:00
sön
14:00    
U16, Sandskogens IP F-plan
U16 » 
Ystads IF FF - Staffanstorp United FC
2  -  6  
23
13:00
sön
13:00    
A-lag, Övrigt
A-lag » 
Vma - Staffanstorp United FC
  -      
23
13:00
sön
13:00    
A-lag, Arkelstorps IP A-plan
A-lag » 
VMA IK - Staffanstorp United FC
3  -  2  
23
13:00
sön
13:00    
Juniorer , Arkelstorps IP A-plan
VMA IK - Staffanstorp United FC3  -  2  
23
13:00
sön
13:00    
P-05 , Lindngens IP, Malm B-plan
P-05 » 
BK Olympic 2 - Staffanstorp United FC blå
1  -  2  
23
13:00
sön
13:00    
P-08, Svalebo, konstgrs 7-manna 2
P-08 » 
Veberöds AIF svart - Staffanstorp United FC vit
  -      
23
11:30
sön
11:30    
P-09, Harlösa IP B-plan 7-manna
P-09 » 
Harlösa IF - Staffanstorp United FC vit
  -      
23
11:30
sön
11:30    
P-09, Hllvikens IP plan 2 konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
BK Höllviken svart - Staffanstorp United FC blå
  -      
23
11:00
sön
11:00    
P-09, Snarringe IP 7-manna 2
P-09 » 
Skegrie BK grön - Staffanstorp United FC svart
  -      
23
10:30
sön
10:30    
P-11 , Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
P-11 » 
Kvarnby IK gul - Staffanstorp United FC vit
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Kävlinge GoIF
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC gul - Arlövs BI blå
  -      
23
10:00
sön
10:00    
P-12 , Flyinge IP A-plan 5-manna 1
P-12 » 
GOF IF - Staffanstorp United FC blå
  -      
23
09:30
sön
09:30    
P-12 , Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
P-12 » 
Oxie SK vit - Staffanstorp United FC gul
  -      
22
14:30
lör
14:30    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - Bjärreds IF röd
3  -  2  
22
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Staffansvallen A-plan
Staffanstorp United FC - IF Lödde2  -  4  
22
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Kvarnby IK röd
6  -  2  
22
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-08 » 
Staffanstorp United FC lila - Lunds FF
4  -  3  
22
11:45
lör
11:45    
Juniorer , Klubblokalen, Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - IF lödde  -      
22
10:00
lör
10:00    
P-06 , Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
P-06 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC röd
2  -  4  
22
10:00
lör
10:00    
P-10 , Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Bunkeflo FF svart - Staffanstorp United FC blå
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P-10 , Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
P-10 » 
Lunds BK blå - Staffanstorp United FC gul
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - IFK Klagshamn blå
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P-11 , Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
P-11 » 
Höörs IS blå - Staffanstorp United FC blå
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P-12 , Dösjöbro IP C-plan 5-manna
P-12 » 
Dösjöbro IF röd - Staffanstorp United FC svart
  -      
22
10:00
lör
10:00    
P-12 , Staffansvallen plan 3
P-12 » 
Staffanstorp United FC röd - Svedala IF blå
  -      
22
09:00
lör
09:00    
P-10 , Pilngsplanen 7-manna 2
P-10 » 
GIF Nike rd - Staffanstorp United FC vit
  -      
21
19:00
fre
19:00    
Juniorer , Staffansvallen Plan 5 naturgräs
Staffanstorps United FC 2 - BK Olympic 21  -  2  
21
19:00
fre
19:00    
U16, Staffansvallen Plan 5 naturgrs
U16 » 
Staffanstorps United FC 2 - BK Olympic 2
1  -  2  
21
19:00
fre
19:00    
Youngboys, Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Liria IF2  -  7  
18
18:45
tis
18:45    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Höörs IS blåvit
  -      
17
18:30
mån
18:30    
P-08, Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
P-08 » 
Torns IF svart - Staffanstorp United FC lila
2  -  6  
 
16
14:30
sön
14:30    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - Eslövs BK
4  -  8  
16
12:00
sön
12:00    
Juniorer , Södra Sandby IP A-plan
Södra Sandby IF vit - Staffanstorps United FC 23  -  0  
16
12:00
sön
12:00    
P-07, Furehov IP plan 4 9-manna
P-07 » 
Åhus Horna BK röd - Staffanstorp United FC blå
5  -  6  
16
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Klågerups GoIF vit
  -      
16
12:00
sön
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - Heleneholms SK
  -      
16
12:00
sön
12:00    
U16, Södra Sandby IP A-plan
U16 » 
Södra Sandby IF vit - Staffanstorps United FC 2
3  -  0  
16
11:00
sön
11:00    
Juniorer , Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
Ramlösa Södra IF - Staffanstorp United FC1  -  2  
16
11:00
sön
11:00    
Juniorer , Sandbyvallen
Södra sandby - Staffanstorp United FC  -      
16
10:00
sön
10:00    
P-10 , Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Dösjöbro IF röd - Staffanstorp United FC lila
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - Bara GoIF vit
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-11 » 
Staffanstorp United FC vit - Åkarps IF 2
  -      
16
09:45
sön
09:45    
Juniorer , Hedens ip plan 1
Ramlösa - Staffanstorp United FC  -      
15
15:00
lör
15:00    
Juniorer , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
Staffanstorp United FC - Åkarps IF3  -  0  
15
15:00
lör
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - IF Limhamn Bunkeflo 2
0  -  0  
15
15:00
lör
15:00    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
U16 » 
Staffanstorp United FC - Åkarps IF
3  -  0  
15
14:00
lör
14:00    
P-07, Ekevallen, Genarp B-plan
P-07 » 
Genarps IF - Staffanstorp United FC svart
6  -  1  
15
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Sdra Sandby IF
2  -  5  
15
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Södra sandby
  -      
15
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Staffansvallen A-plan
Staffanstorp United FC - Södra Sandby IF2  -  5  
15
12:00
lör
12:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - Kulladals FF vit
2  -  1  
15
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Linero IF röd
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P-05 , Tolvans IP B-plan
P-05 » 
IF Lödde 1 - Staffanstorp United FC röd
3  -  0  
15
10:30
lör
10:30    
P-07, Heleneholms IP konstgräs
P-07 » 
KSF Prespa Birlik - Staffanstorp United FC vit
8  -  5  
15
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - Husie IF Vit
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC blå - Södra Sandby IF
  -      
15
09:30
lör
09:30    
P-11 , Uppåkravallen
P-11 » 
Uppåkra IF grön - Staffanstorp United FC gul
  -      
14
19:00
fre
19:00    
P-10 , Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
FC Möjligheten blå - Staffanstorp United FC svart
  -      
 
09
14:00
sön
14:00    
Juniorer , Staffansvallen Plan 5 naturgräs
Staffanstorps United FC 2 - Vellinge FF1  -  4  
09
14:00
sön
14:00    
P-05 , Ovesholms IF, Tueängsv.61
P-05 » 
Wä IF - Staffanstorp United FC
  -      
09
14:00
sön
14:00    
U16, Staffansvallen Plan 5 naturgräs
U16 » 
Staffanstorps United FC 2 - Vellinge FF
1  -  4  
09
13:00
sön
13:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Vellinge ff  -      
09
13:00
sön
13:00    
Juniorer , Tornvallen, Stångby konstgräs
Torns IF - Staffanstorp United FC1  -  3  
09
13:00
sön
13:00    
P-08, Klostergårdens IP
P-08 » 
Lunds BK - Staffanstorp United FC
  -      
09
13:00
sön
13:00    
U16, Tornvallen, Stngby konstgrs
U16 » 
Torns IF - Staffanstorp United FC 2
1  -  3  
08
13:00
lör
13:00    
A-lag, Granhllans IP A-Plan
A-lag » 
Rydsgrds AIF - Staffanstorp United FC
2  -  2  
08
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Granhällans IP A-Plan
Rydsgårds AIF - Staffanstorp United FC2  -  2  
08
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Staffansvallen A-plan
Staffanstorp United FC - BK Höllviken1  -  0  
08
13:00
lör
13:00    
P-06 , Lindängens IP
P-06 » 
BK Olympic - Staffanstorp United FC
  -      
08
12:00
lör
12:00    
U16, Tolvans IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - Lödde
  -      
08
11:45
lör
11:45    
A-lag, Övrigt
A-lag » 
Rydsgård - Staffanstorp United FC
  -      
08
11:45
lör
11:45    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Bk Höllviken   -      
05
19:00
ons
19:00    
P-05 , Lunds BK, Klostergården
P-05 » 
Lunds BK - Staffanstorp United FC
  -      
 
01
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Heleneholms SK
1  -  0  
01
11:00
lör
11:00    
U16, Högalids Idrottsplats
U16 » 
Harrie - Staffanstorp United FC
  -      
JULI 2020
 
28
19:00
tis
19:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Lunds SK
2  -  2  
 
25
15:00
lör
15:00    
Juniorer , Hässleholm IP
Hässleholm IF - Staffanstorp United FC  -      
25
13:00
lör
13:00    
A-lag, Mariedals IP
A-lag » 
Lilla Torg - Staffanstorp United FC
3  -  1  
25
12:00
lör
12:00    
U16, Lindängens IP
 
U16 » 
BK Olympic - Staffanstorp United FC
  -      
 
19
12:00
sön
12:00    
P-08, Olympiafältet
P-08 » 
Stattena IF - Staffanstorp United FC
  -      
18
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - FC Trelleborg
1  -  1  
16
18:30
tor
18:30    
P-08, Övrigt
P-08 » 
Malmö City FC - Staffanstorp United FC
  -      
 
04
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallens IP
 
P-08 » 
Staffanstorp United FC - Vit - FF Atletiko Malmö
  -      
04
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallens IP
 
P-08 » 
Staffanstorp United FC - Blå - FF Atletiko Malmö
  -      
JUNI 2020
 
18
17:30
tor
17:30    
Juniorer , Staffansvallens IP
Kvarnby - Staffanstorp United FC  -      
16
19:00
tis
19:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Ariana
2  -  0  
 
14
14:30
sön
14:30    
P-05 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - Hyllie IK
3  -  2  
14
14:30
sön
14:30    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF blå
0  -  3  
14
14:30
sön
14:30    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
U16 » 
Staffanstorp United FC 1 - FC Rosengård 1917
1  -  0  
14
13:00
sön
13:00    
A-lag, Lunnarps IP A-Plan
A-lag » 
Lunnarps BK - Staffanstorp United FC
  -      
14
12:30
sön
12:30    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Arlövs BI
  -      
14
12:30
sön
12:30    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Linero IF vit
  -      
14
12:30
sön
12:30    
P-11 , Staffansvallen plan 3
P-11 » 
Staffanstorp United FC blå - Genarps IF
  -      
14
11:45
sön
11:45    
P-07, Husiegårds IP Konstgräs
P-07 » 
Husie IF - Staffanstorp United FC blå
1  -  0  
14
11:00
sön
11:00    
U16, Staffansvallen Plan 4, konstgrs
U16 » 
Staffanstorp United FC 2 - Hyllinge GIF (9m)
  -      
14
10:30
sön
10:30    
P-09, Pilängsplanen 7-manna 1
P-09 » 
GIF Nike blå - Staffanstorp United FC blå
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P-10 , Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
P-10 » 
Stehags AIF blå - Staffanstorp United FC lila
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P-11 , Borgeby IP D-plan 5-manna 1
P-11 » 
Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC gul
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P-11 , Fågelskolans IP A-plan 5-manna
P-11 » 
Värpinge IF - Staffanstorp United FC vit
  -      
13
12:15
lör
12:15    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - Stehags AIF vit
  -      
13
12:15
lör
12:15    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF blå
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P-05 , Lomma IP A-plan, konstgräs
P-05 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC röd
1  -  1  
13
12:00
lör
12:00    
P-06 , Åkarps IP B-plan 9-manna
P-06 » 
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC blå
4  -  1  
13
11:00
lör
11:00    
Juniorer , Linero ip samling kl 10
Linero - Staffanstorp United FC  -      
13
11:00
lör
11:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
BK Flagg röd - Staffanstorp United FC vit
  -      
13
10:30
lör
10:30    
P-09, Malm Stadionomrdet Plan 10 konstgrs 7-manna 1
P-09 » 
IFK Malmö FK 2 - Staffanstorp United FC vit
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P-08, Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
P-08 » 
Kvarnby IK blå - Staffanstorp United FC blå
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P-13 , Tolvans IP Löddeköpinge
P-13 » 
Knattespelen Omgång 4 - Staffanstorp United FC
  -      
12
18:30
fre
18:30    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - Bjärreds IF blå
5  -  5  
12
18:30
fre
18:30    
P-10 , Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
P-10 » 
Uppåkra IF vit - Staffanstorp United FC gul
  -      
12
17:30
fre
17:30    
P-07, Dalby IP A-plan 9-manna
P-07 » 
Dalby GIF blå - Staffanstorp United FC svart
2  -  3  
 
07
14:00
sön
14:00    
P-05 , Tolvans IP B-plan
P-05 » 
IF Lödde 2 - Staffanstorp United FC blå
4  -  4  
07
13:00
sön
13:00    
P-10 , Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Ariana FC - Staffanstorp United FC svart
  -      
07
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Arlövs BI
2  -  4  
07
12:00
sön
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC blå - Torns IF orange
  -      
07
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Uppåkra IF vit
  -      
07
10:30
sön
10:30    
P-08, Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
P-08 » 
GIF Nike röd - Staffanstorp United FC vit
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P-09, Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
P-09 » 
Blentarps BK 2 - Staffanstorp United FC svart
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P-10 , Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
P-10 » 
FC Bellevue 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Värpinge IF
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC vit - Kävlinge GoIF
  -      
06
15:00
lör
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - BK Höllviken
2  -  0  
06
14:00
lör
14:00    
P-06 , Bckagrds IP plan 1
P-06 » 
Kvarnby IK blå - Staffanstorp United FC röd
  -      
06
14:00
lör
14:00    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - Malmö FF
12  -  0  
06
14:00
lör
14:00    
U16, Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs
U16 » 
IF Limhamn Bunkeflo 1 - Staffanstorp United FC 1
1  -  1  
06
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Hjärsås/Värestorps IF
  -      
06
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - Arlövs BI blå
  -      
06
12:00
lör
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - Bjärreds IF grön
  -      
06
11:30
lör
11:30    
P-07, Svalebo, konstgräs 9-manna
P-07 » 
Veberöds AIF - Staffanstorp United FC vit
2  -  1  
06
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - Torns IF orange
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC gul - Åkarps IF 2
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P-13 , Staffansvallens IP
P-13 » 
Staffanstorp United FC - Knattespelen Omgång 3
  -      
05
19:00
fre
19:00    
U16, Högalids IP, B-plan
U16 » 
Harrie FF - Staffanstorp United FC 2
2  -  1  
MAJ 2020
 
31
15:00
sön
15:00    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgrs
U16 » 
Staffanstorp United FC 2 - Dösjöbro IF
  -      
31
13:30
sön
13:30    
P-09, Borgeby IP B-plan 7-manna 2
P-09 » 
Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC blå
  -      
31
13:00
sön
13:00    
A-lag, Gärsvalla IP A-plan
A-lag » 
Gärsnäs AIS - Staffanstorp United FC
  -      
31
13:00
sön
13:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Lunds BK  -      
31
13:00
sön
13:00    
P-07, Berga IP, konstgräs
P-07 » 
Eslövs BK röd - Staffanstorp United FC blå
4  -  0  
31
12:15
sön
12:15    
P-10 , Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Husie IF svart - Staffanstorp United FC svart
  -      
31
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Vellinge IF blå
1  -  3  
31
11:00
sön
11:00    
P-10 , Dalby IP 7-manna väst
P-10 » 
Dalby GIF 1 - Staffanstorp United FC lila
  -      
31
10:15
sön
10:15    
P-08, Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Husie IF grön - Staffanstorp United FC blå
  -      
31
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK gul
  -      
30
15:00
lör
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - Linero IF röd
2  -  4  
30
14:00
lör
14:00    
P-09, Gullviksborgs IP 7-manna
P-09 » 
Malmö IKF 2 - Staffanstorp United FC vit
  -      
30
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - IF lödde  -      
30
13:00
lör
13:00    
P-08, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC vit
  -      
30
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Löberöds IF
  -      
30
11:30
lör
11:30    
P-10 , Linero IP B-plan 7-manna B
P-10 » 
Linero IF vit - Staffanstorp United FC gul
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P-05 , Björkvallen, Öja A-plan
P-05 » 
Öja FF blå - Staffanstorp United FC blå
5  -  0  
30
11:00
lör
11:00    
P-13 , Staffansvallens IP
P-13 » 
Staffanstorp United FC - Svedala IF
  -      
30
10:30
lör
10:30    
P-09, Gyavallen Stehag, Kärrstorp 520
P-09 » 
Stehags AIF - Staffanstorp United FC
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P-10 , Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Höörs IS vit - Staffanstorp United FC blå
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P-11 , Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
P-11 » 
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Staffanstorp United FC gul
  -      
29
19:00
fre
19:00    
P-05 , Mellanhedens IP A-plan
P-05 » 
FC Bellevue 1 - Staffanstorp United FC röd
1  -  3  
29
19:00
fre
19:00    
P-06 , Kulladals IP, konstgräs
P-06 » 
Kulladals FF vit - Staffanstorp United FC blå
3  -  8  
29
19:00
fre
19:00    
P-10 , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Malmö City FC svart - Staffanstorp United FC vit
  -      
29
19:00
fre
19:00    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
U16 » 
Staffanstorp United FC 1 - Kullavägens BK 1
1  -  1  
29
18:30
fre
18:30    
P-07, Nya IP, Klågerup A-plan
P-07 » 
Klågerups GoIF - Staffanstorp United FC svart
5  -  1  
27
18:30
ons
18:30    
P-11 , Norra Rörums IP B-plan
P-11 » 
Norra Rörums GIF - Staffanstorp United FC vit
  -      
25
19:00
mån
19:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Janstorps AIF
  -      
 
23
13:30
lör
13:30    
P-07, Åhus
P-07 » 
Åhus - Staffanstorp United FC A
4  -  1  
23
13:30
lör
13:30    
P-07, Åhus
P-07 » 
Åhus - Staffanstorp United FC B
4  -  6  
23
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Staffanstorp United FC  -      
23
11:00
lör
11:00    
P-08, Staffansvallens IP
P-08 » 
Staffanstorp United FC - Södra Sandby IF
  -      
23
11:00
lör
11:00    
P-08, Lindeboegs IP
P-08 » 
Lindeborgs FF - Staffanstorp United FC
  -      
19
19:00
tis
19:00    
A-lag, Dalby IP A-plan
A-lag » 
Dalby GIF - Staffanstorp United FC
  -      
 
17
15:00
sön
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - Ängelholms FF
4  -  2  
17
15:00
sön
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - Limhamn FC 3
3  -  2  
17
15:00
sön
15:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Malmö City FC röd
3  -  1  
17
13:30
sön
13:30    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Heleneholms SK
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - IF Limhamn Bunkeflo L1
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Södra Sandby IF blå
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - Husie IF grön
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P-08, Staffansvallens IP
P-08 » 
Staffanstorp United FC - Trelleborgs FF
  -      
17
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 3
P-11 » 
Staffanstorp United FC gul - Husie IF vit
  -      
16
15:00
lör
15:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - Teckomatorp
  -      
16
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - IFK Osby
  -      
16
13:00
lör
13:00    
A-lag, Tomelilla IP
A-lag » 
Tomelilla IF - Staffanstorp United FC
  -      
16
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Övrigt
BK Höllviken - Staffanstorp United FC  -      
16
13:00
lör
13:00    
U16, Tornvallen, Stångby konstgräs
U16 » 
Torns IF - Staffanstorp United FC 2
2  -  2  
16
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - IF Limhamn Bunkeflo B1
2  -  5  
16
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC svart
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - FC Bellevue
  -      
16
11:00
lör
11:00    
U16, Örbyvallen A-plan
U16 » 
Fortuna FF - Staffanstorp United FC 1
1  -  5  
16
10:00
lör
10:00    
P-07, Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
P-07 » 
Uppåkra IF grön - Staffanstorp United FC vit
6  -  3  
16
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - Genarps IF
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike gul
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - BK Höllviken vit
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 3
P-11 » 
Staffanstorp United FC vit - Askeröds IF
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P-11 , Uppåkravallen
P-11 » 
Uppåkra IF vit - Staffanstorp United FC blå
  -      
15
19:00
fre
19:00    
P-06 , Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
P-06 » 
Malmö FF - Staffanstorp United FC röd
9  -  4  
15
18:30
fre
18:30    
Juniorer , Övrigt
GIF Nike - Staffanstorp United FC  -      
15
18:00
fre
18:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Arlövs BI vit
  -      
 
10
12:00
sön
12:00    
P-05 , Bäckagårds IP plan 1
P-05 » 
Kvarnby IK vit - Staffanstorp United FC blå
5  -  2  
10
12:00
sön
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - Furulunds IK svart
  -      
10
11:30
sön
11:30    
P-07, Rosengårds IP konstgräs 9-manna
P-07 » 
FC Rosengård 1917 vit - Staffanstorp United FC blå
3  -  2  
10
11:30
sön
11:30    
P-08, Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Kulladals FF vit - Staffanstorp United FC vit
  -      
10
11:00
sön
11:00    
Juniorer , Övrigt
Veberöds AIF - Staffanstorp United FC 2  -      
10
10:00
sön
10:00    
P-08, Östervångsstadion
P-08 » 
Trelleborgs FF - Staffanstorp United FC
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P-09, Smörlyckans IP, Lund
P-09 » 
Lunds FF - Staffanstorp United FC
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 3
P-11 » 
Staffanstorp United FC blå - Dalby GIF 3
  -      
10
10:00
sön
10:00    
P-11 , Högalids IP C-plan 5-manna 1
P-11 » 
Harrie FF röd - Staffanstorp United FC vit
  -      
10
09:00
sön
09:00    
P-13 , Tolvans IP Löddeköpinge
P-13 » 
Knattespelen Omgång 2 - Staffanstorp United FC
  -      
09
15:00
lör
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - Lunds BK
5  -  3  
09
14:00
lör
14:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - BK Olympic  -      
09
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Ariana FC
  -      
09
12:00
lör
12:00    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
U16 » 
Staffanstorp United FC 1 - Lindeborgs FF 1948
3  -  2  
09
11:30
lör
11:30    
P-10 , Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
P-10 » 
Kvarnby IK röd - Staffanstorp United FC blå
  -      
09
11:00
lör
11:00    
P-05 , Korsavads IP A-plan
P-05 » 
IFK Simrishamn - Staffanstorp United FC röd
4  -  3  
09
10:00
lör
10:00    
P-08, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
P-08 » 
FC Rosengård 1917 vit - Staffanstorp United FC blå
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-09, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
P-09 » 
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-10 , Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
P-10 » 
IFK Klagshamn blå - Staffanstorp United FC svart
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-10 , Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Husie IF Vit - Staffanstorp United FC vit
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-10 , Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Höörs IS blå - Staffanstorp United FC lila
  -      
08
19:00
fre
19:00    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
U16 » 
Staffanstorp United FC 2 - Svalövs BK
3  -  0  
08
17:30
fre
17:30    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Dalby GIF vit
3  -  3  
07
19:00
tor
19:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - VMA IK
  -      
 
03
15:00
sön
15:00    
A-lag, Södra Sandby IP A-plan
A-lag » 
Södra Sandby IF - Staffanstorp United FC
  -      
03
15:00
sön
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - Linero IF
10  -  1  
03
15:00
sön
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - Lilla Torg FF svart
4  -  2  
03
14:00
sön
14:00    
P-10 , Dalby IP 7-manna väst
P-10 » 
Dalby GIF 2 - Staffanstorp United FC gul
  -      
03
14:00
sön
14:00    
P-11 , Dalby IP konstgräs 5-manna öst 1
P-11 » 
Dalby GIF 2 - Staffanstorp United FC gul
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - LB07 P08
2  -  1  
03
12:00
sön
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Liria IF
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK gul
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P-11 , Lomma IP Knatteplan 3
P-11 » 
GIF Nike gul - Staffanstorp United FC blå
  -      
03
11:00
sön
11:00    
Juniorer , Övrigt
IFK Klagshamn - Staffanstorp United FC  -      
03
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - Malmö IKF
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - Uppåkra IF grön
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - Furulunds IK gul
  -      
02
15:00
lör
15:00    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK blå
3  -  0  
02
15:00
lör
15:00    
U16, Åkarps IP, B-plan
U16 » 
Åkarps IF - Staffanstorp United FC 2
1  -  1  
02
14:00
lör
14:00    
P-07, Borgeby IP B-plan 7-manna 1
P-07 » 
Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC svart
5  -  0  
02
12:00
lör
12:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - BK Olympic
2  -  2  
02
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC blå - Eslövs BK röd
  -      
02
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Hörby FF svart
  -      
02
12:00
lör
12:00    
P-09, Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
P-09 » 
Kvarnby IK gul - Staffanstorp United FC vit
  -      
02
11:30
lör
11:30    
P-06 , Tolvans IP B-plan 9-manna
P-06 » 
IF Lödde - Staffanstorp United FC röd
1  -  7  
02
11:00
lör
11:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC 2 - BK Höllviken  -      
02
10:00
lör
10:00    
P-07, Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
P-07 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC vit
7  -  2  
02
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Sjöbo IF vit
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P-11 , Staffansvallen plan 2
P-11 » 
Staffanstorp United FC vit - Löberöds IF
  -      
01
12:30
fre
12:30    
U16, Laröds IP C-plan, konstgräs
U16 » 
Hittarps IK - Staffanstorp United FC 1
4  -  2  
APRIL 2020
 
28
18:30
tis
18:30    
U16, Övrigt
U16 » 
Lunds BK 05 - Staffanstorp United FC
  -      
 
26
14:00
sön
14:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC 2 - BK Olympic  -      
26
14:00
sön
14:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - FC Staffanstorp
1  -  0  
26
13:00
sön
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Rydsgårds AIF
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Husie IF vit
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P-13 , Tolvans IP, Löddeköpinge
P-13 » 
Knattespelen Omgång 1 - Staffanstorp United FC
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P-13 , Tolvans IP Löddeköpinge
P-13 » 
Knattespelen Omgång 1 - Staffanstorp United FC
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P-08, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
P-08 » 
FC Rosengård 1917 blå - Staffanstorp United FC vit
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P-05 , SÖDRA SANDBY IP
P-05 » 
Södra sandy if - Staffanstorp United FC
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P-09, Pilängsplanen 7-manna 2
P-09 » 
GIF Nike grön - Staffanstorp United FC svart
  -      
25
14:30
lör
14:30    
P-06 , Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P-06 » 
Malmö City FC svart - Staffanstorp United FC blå
  -      
25
12:30
lör
12:30    
P-05 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
P-05 » 
Trelleborgs FF vit - Staffanstorp United FC röd
  -      
25
12:30
lör
12:30    
P-05 , Vångavallen
P-05 » 
Trelleborg FF - Staffanstorp United FC
  -      
25
12:00
lör
12:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - STAFFANSTORP United P04  -      
25
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - FC Trelleborg
2  -  1  
25
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - Kvarnby IK röd
  -      
25
12:00
lör
12:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United J - Staffanstorp United FC
  -      
25
10:30
lör
10:30    
P-06 , Rosengårds IP Plan B
P-06 » 
FC Rosengård 1917 - Staffanstorp United FC
  -      
25
10:30
lör
10:30    
P-06 , Rosengårds IP B-plan
P-06 » 
FC Rosengård 1917 - Staffanstorp United FC röd
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P-11 , Staffansvallens IP
P-11 » 
Staffanstorp United FC - Husie
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P-05 , Uppåkravallen, konstgräs 1
P-05 » 
Uppåkra IF grön - Staffanstorp United FC blå
  -      
24
17:30
fre
17:30    
P-08, Smörlyckans IP, plan 4
P-08 » 
Lunds FF - Staffanstorp United FC
  -      
23
18:30
tor
18:30    
P-06 , Staffansvallens IP
P-06 » 
Staffanstorp United FC - Staffanstorp United P07
  -      
23
18:30
tor
18:30    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United P06 - Staffanstorp United FC
7  -  1  
22
18:45
ons
18:45    
P-06 , Husarängens IP A-plan
P-06 » 
Eslövs BK - Staffanstorp United FC röd
  -      
 
19
15:00
sön
15:00    
A-lag, Blekevallen A-plan
A-lag » 
Vanneberga IF - Staffanstorp United FC
  -      
19
14:00
sön
14:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - FC Rosengård
  -      
19
14:00
sön
14:00    
U16, Stångby IP
U16 » 
Torns IF - Staffanstorp United FC
  -      
19
12:30
sön
12:30    
P-07, Bäcksgårds IP
P-07 » 
Kvarnby - Staffanstorp United FC
5  -  1  
19
11:30
sön
11:30    
P-09, Borgeby IP B-plan 7-manna 2
P-09 » 
Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC vit
  -      
19
11:30
sön
11:30    
P-09, Linero IP A-plan 7-manna A
P-09 » 
Linero IF röd - Staffanstorp United FC blå
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P-07, Borgeby IP
P-07 » 
Bjärred - Staffanstorp United FC
1  -  4  
19
11:00
sön
11:00    
P-08, Staffansvallens IP
P-08 » 
Staffanstorp United FC - Lunds FF
  -      
19
10:30
sön
10:30    
P-08, Lomma IP
P-08 » 
Gif Nike - Staffanstorp United FC
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-06 , Klågerup Gamla IP
P-06 » 
Klågerup GIF - Staffanstorp United FC
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-08, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
P-08 » 
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC blå
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallens IP
P-10 » 
Staffanstorp United FC - Staffanstorp United FC
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallens IP
P-10 » 
Staffanstorp United FC - Staffanstorp United FC
  -      
18
15:00
lör
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - GIF Nike
  -      
18
14:00
lör
14:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - Eslöv
4  -  2  
18
12:00
lör
12:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - BK Olympic 2
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Eslöv
3  -  3  
18
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Eslöv
5  -  2  
18
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC svartvit
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Veberöds AIF svart
  -      
18
11:45
lör
11:45    
P-06 , Kroksbäck IP konstgräs
P-06 » 
Bosnien Hercegovinas SK 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
17
18:30
fre
18:30    
P-05 , Vanningens IP Vellinge, konstgräs
P-05 » 
Vellinge IF - Staffanstorp United FC röd
  -      
16
18:15
tor
18:15    
P-09, Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
P-09 » 
Värpinge IF vit - Staffanstorp United FC svart
  -      
13
15:00
mån
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - IF Lödde 1
  -      
13
12:00
mån
12:00    
P-05 , Limhamns IP, plan 1, konstgräs
P-05 » 
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
13
12:00
mån
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Kulladal
2  -  1  
13
12:00
mån
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Kulladal
3  -  4  
13
12:00
mån
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Lilla Torg FF grön
  -      
13
12:00
mån
12:00    
U16, Tenorgatan 2(Lindängens IP)
U16 » 
BK Olympic - Staffanstorp United FC
  -      
 
12
12:00
sön
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC blå - Malmö FF
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - Dalby GIF blå
  -      
12
sön
00:00    
P-06 , Staffansvallens IP
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - Anderslövs BoIK blå
  -      
11
14:00
lör
14:00    
P-06 , Staffansvallens IP
P-06 » 
Staffanstorp United FC - BK Olympic
  -      
11
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Lb07
6  -  1  
11
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - LB07
2  -  4  
10
13:00
fre
13:00    
A-lag, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Sjöbo IF
  -      
10
10:00
fre
10:00    
P-08, Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
P-08 » 
Uppåkra IF svart - Staffanstorp United FC vit
  -      
 
05
15:00
sön
15:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Hyllie
  -      
05
13:00
sön
13:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Hyllie
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Dalby - Staffanstorp United FC
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-08, Oxievångs IP
P-08 » 
Oxie SK - Staffanstorp United FC
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Lilla torg
  -      
04
13:00
lör
13:00    
A-lag, Asmundstorps IP
A-lag » 
Glumslövs FF - Staffanstorp United FC
  -      
04
12:00
lör
12:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - BK Höllviken  -      
04
11:00
lör
11:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - Södra sandby
  -      
02
18:30
tor
18:30    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp united P06 - Staffanstorp United FC
  -      
MARS 2020
 
29
14:00
sön
14:00    
U16, Övrigt
U16 » 
Husie - Staffanstorp United FC
  -      
29
12:00
sön
12:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC J1 - BK Höllviken  -      
28
14:00
lör
14:00    
P-07, Västervångs IP Trelleborg
P-07 » 
FC Trelleborg - Staffanstorp United FC
5  -  0  
28
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Malmö City
1  -  2  
28
12:00
lör
12:00    
P-07, Västervångs IP
P-07 » 
FC Trelleborg - Staffanstorp United FC
4  -  2  
28
11:30
lör
11:30    
P-09, Limhamns IP
P-09 » 
Limhamns FF - Staffanstorp United FC
  -      
28
11:00
lör
11:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - LB07
  -      
28
10:30
lör
10:30    
P-10 , Lomma IP
P-10 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Oxie - Staffanstorp United FC
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P-09, Limhamns IP
P-09 » 
Limhamns FF - Staffanstorp United FC
  -      
28
09:00
lör
09:00    
P-10 , Lomma IP
P-10 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC
  -      
28
09:00
lör
09:00    
P-10 , Lomma IP
P-10 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC
  -      
26
20:00
tor
20:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Oxie SK  -      
25
18:30
ons
18:30    
P-07, Mellanheden
P-07 » 
Hyllie - Staffanstorp United FC
  -      
 
22
14:00
sön
14:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC 2 - Kulladals FF  -      
22
14:00
sön
14:00    
P-10 , Tångvalla IP
P-10 » 
Skanör Falsterbo IF - Staffanstorp United FC
  -      
22
14:00
sön
14:00    
P-10 , Tångvalla IP
P-10 » 
Skanör Falsterbo IF - Staffanstorp United FC
  -      
22
14:00
sön
14:00    
P-10 , Gamla IP
P-10 » 
Klågerups GIF - Staffanstorp United FC
  -      
22
13:00
sön
13:00    
P-10 , Gamla IP
P-10 » 
Klågerups GIF - Staffanstorp United FC
  -      
22
13:00
sön
13:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - FC Bellevue
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - Arlövs BI
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - Lilla Beddinge BK
  -      
22
09:30
sön
09:30    
P-07, Dalby
P-07 » 
Dalby - Staffanstorp United FC
  -      
21
14:00
lör
14:00    
U16, Övrigt
U16 » 
Husie - Staffanstorp United FC
  -      
21
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Övrigt
IF Lödde - Staffanstorp United FC  -      
21
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
FC Staffanstorp 06/07 - Staffanstorp United FC
  -      
 
15
14:00
sön
14:00    
P-06 , Svalövs IP konstgräs 9-manna
P-06 » 
Svalövs BK - Staffanstorp United FC
1  -  9  
15
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Spanska akademin
0  -  4  
15
11:00
sön
11:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - Skanör Falsterbo IF
  -      
14
15:30
lör
15:30    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC J2 - Hässleholms IF  -      
14
15:00
lör
15:00    
P-07, Svarta led Idrottsvägen 1 Sölvesborg
P-07 » 
Sölvesborg - Staffanstorp United FC
8  -  2  
14
15:00
lör
15:00    
P-10 , Södra Sandby IP
P-10 » 
Hardeberga - Staffanstorp United FC
  -      
14
14:30
lör
14:30    
P-07, Lomma IP
P-07 » 
Nike - Staffanstorp United FC
  -      
14
14:00
lör
14:00    
U16, Pilbäcks IP, konstgräs
U16 » 
IFK Klagshamn - Staffanstorp United FC
  -      
14
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - IFK Klagshamn
  -      
14
11:00
lör
11:00    
P-10 , Bara
P-10 » 
Bara GIF - INSTÄLLD! - Staffanstorp United FC
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P-10 , Klostergården
P-10 » 
Lunds BK - Staffanstorp United FC
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P-10 , Klostergården
P-10 » 
Lunds BK - Staffanstorp United FC
  -      
 
08
17:00
sön
17:00    
Juniorer , Övrigt
DM-match - Staffanstorp United FC  -      
08
14:00
sön
14:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC - GIF Nike
3  -  4  
08
14:00
sön
14:00    
U16, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
U16 » 
Staffanstorp United FC - Hörby FF
7  -  0  
08
13:00
sön
13:00    
P-10 , Dalby IP
P-10 » 
Torna Hällestad IF - Staffanstorp United FC
  -      
08
13:00
sön
13:00    
P-10 , Dalby IP
P-10 » 
Skivarp/Rydsgård - Staffanstorp United FC
  -      
08
11:00
sön
11:00    
P-08, Staffansvallens IP
P-08 » 
Staffanstorp United FC - Lunds BK
  -      
08
11:00
sön
11:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - Kulladals FF
  -      
08
11:00
sön
11:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - LB07 Bunkeflo
  -      
07
15:30
lör
15:30    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Södra Sandby IF  -      
07
13:30
lör
13:30    
P-10 , Åkarps Idrottsplats
P-10 » 
Åkarp IF - Staffanstorp United FC
  -      
07
13:30
lör
13:30    
P-10 , Åkarps Idrottsplats
P-10 » 
Åkarp IF - Staffanstorp United FC
  -      
07
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Åkarps IF
2  -  2  
07
13:00
lör
13:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - Gif Nike
  -      
07
13:00
lör
13:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Wormo
1  -  0  
07
11:00
lör
11:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - Gif Nike
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P-09, Höllviken IP
P-09 » 
BK Höllviken - Staffanstorp United FC
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Oxie
8  -  1  
07
10:00
lör
10:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - Lödde
  -      
05
20:00
tor
20:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Hässleholms IF  -      
 
01
15:30
sön
15:30    
P-07, Aggarpsvägen 20-34 Svedala
P-07 » 
Svedala - Staffanstorp United FC
  -      
01
14:15
sön
14:15    
Juniorer , Övrigt
DM-match - Staffanstorp United FC  -      
01
14:00
sön
14:00    
P-06 , Svalebo, konstgräs 9-manna
P-06 » 
Veberöds AIF - Staffanstorp United FC
2  -  9  
01
14:00
sön
14:00    
U16, Åkarps IP, konstgräs
U16 » 
Åkarps IF - Staffanstorp United FC
0  -  5  
01
12:00
sön
12:00    
P-05 , Landskrona IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - Landskrona Bois
  -      
01
11:15
sön
11:15    
P-08, Smörlyckans IP
P-08 » 
Lunds FF - Staffanstorp United FC
  -      
01
10:00
sön
10:00    
P-08, Smörlyckans IP
P-08 » 
Lunds FF - Staffanstorp United FC
  -      
01
10:00
sön
10:00    
P-11 , Skurup
P-11 » 
Trelleborg - Staffanstorp United FC
  -      
FEBRUARI 2020
 
29
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Sjöbo IF
3  -  1  
29
10:00
lör
10:00    
P-09, Uppåkravallen
P-09 » 
Uppåkra IF - Staffanstorp United FC
  -      
29
10:00
lör
10:00    
P-09, Uppåkravallen
P-09 » 
Uppåkra IF - Staffanstorp United FC
  -      
29
09:00
lör
09:00    
P-10 , Lomma IP
P-10 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC
  -      
29
08:30
lör
08:30    
P-10 , Södra Sandby (nära Killebäcksskolan)
P-10 » 
Södra Sandby - Staffanstorp United FC
  -      
28
19:00
fre
19:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - BK flagg
  -      
 
23
14:00
sön
14:00    
P-10 , Vannhögs IP
P-10 » 
FC Trelleborg - Staffanstorp United FC
  -      
23
13:00
sön
13:00    
P-10 , Vannhögs IP
P-10 » 
FC Trelleborg - Staffanstorp United FC
  -      
22
13:00
lör
13:00    
A-lag, Sandby IP
A-lag » 
Södra Sandby - Staffanstorp United FC
1  -  1  
22
10:00
lör
10:00    
P-10 , OBS! Åkarps Idrottsplats OBS!
P-10 » 
Arlövs BI - Staffanstorp United FC
  -      
21
12:15
fre
12:15    
P-12 , Gräshallen Berga, Eslöv
P-12 » 
Staffanstorp United FC lila - Örtofta IS
  -      
21
10:45
fre
10:45    
P-11 , Nils Holgerssonshallen
P-11 » 
Skurups AIF - Staffanstorp United FC
  -      
21
08:45
fre
08:45    
P-12 , Gräshallen Berga, Eslöv
P-12 » 
Staffanstorp United FC lag Gul - Örtofta IS
  -      
 
16
12:00
sön
12:00    
P-09, Filborna IP
P-09 » 
Helsingborg City FC - Staffanstorp United FC
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - FC trelleborg
  -      
15
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Veberöds AIF
  -      
15
11:00
lör
11:00    
P-08, Staffansvallens IP
P-08 » 
Staffanstorp United FC - Lunds Bois
  -      
15
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallens IP
P-10 » 
Staffanstorp United FC - Staffanstorp United FC
  -      
15
08:30
lör
08:30    
P-10 , Södra Sandby (nära Killebäcksskolan)
P-10 » 
Södra Sandby - Staffanstorp United FC
  -      
 
09
15:00
sön
15:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Husie
  -      
09
14:30
sön
14:30    
Juniorer , Berga IP, Eslöv
Eslövs BK - Staffanstorp United FC  -      
09
14:00
sön
14:00    
P-06 , Staffansvallens IP Plan 3 A-B
P-06 » 
Staffanstorp United FC - Dalby GIF
  -      
09
14:00
sön
14:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - Harrie
  -      
08
15:30
lör
15:30    
P-08, Heleneborgshallen i Svalöv
P-08 » 
Billeberga Futsal & Straffcup - Staffanstorp United FC
  -      
08
14:00
lör
14:00    
P-08, Heleneborgshallen i Svalöv
P-08 » 
Billeberga Futsal och Straffcup - Staffanstorp United FC
  -      
08
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallens IP
A-lag » 
Staffanstorp United FC - BK Flagg
4  -  2  
08
13:00
lör
13:00    
Juniorer , Köpingeskolans konstgräs
FC Trelleborg - Staffanstorp United FC  -      
08
12:00
lör
12:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - Lunds BK
  -      
08
11:30
lör
11:30    
P-09, Oxievångs IP, Emil Göranssons väg
P-09 » 
Oxie SK - Staffanstorp United FC
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - Lunds BK
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P-11 , Staffansvallens IP
P-11 » 
Staffanstorp United FC - Lund
  -      
08
10:00
lör
10:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - FC Bellevue
  -      
08
09:00
lör
09:00    
P-10 , Lomma IP
P-10 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC
  -      
 
02
16:00
sön
16:00    
P-06 , Berga IP
P-06 » 
Eslöv BK - Staffanstorp United FC
  -      
02
14:00
sön
14:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - Hittarps IK
  -      
02
12:00
sön
12:00    
Juniorer , Vellinge Östran planen
Vellinge IF - Staffanstorp United FC  -      
02
10:00
sön
10:00    
P-09, Vångavallen
P-09 » 
Skegrie BK - Staffanstorp United FC
  -      
02
09:00
sön
09:00    
P-09, Lomma
P-09 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC
  -      
02
08:00
sön
08:00    
P-11 , Svalebohallen i Veberöd
P-11 » 
Romelecupen intresseanmälan - Staffanstorp United FC
  -      
01
14:00
lör
14:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - Lunds bk
  -      
01
12:00
lör
12:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - Lunds bk
  -      
01
11:00
lör
11:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - Furulund
  -      
01
11:00
lör
11:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - Trelleborgs FF
  -      
JANUARI 2020
 
26
12:00
sön
12:00    
P-05 , Jeppavallen i Höör
P-05 » 
Höörs IS - Staffanstorp United FC
  -      
26
11:00
sön
11:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - Vellinge IF
  -      
26
08:00
sön
08:00    
P-12 , Veberödsidrottshall
P-12 » 
Staffanstorp United FC - Romelecupen
  -      
25
14:00
lör
14:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - Landskrona
  -      
25
13:00
lör
13:00    
P-05 , Lindängens Ip, konstgräset
P-05 » 
Bk Olympic - Staffanstorp United FC
  -      
25
13:00
lör
13:00    
U16, Husiegårds ip
U16 » 
Husie if - Staffanstorp United FC
  -      
 
19
12:30
sön
12:30    
P-09, Höllviken IP
P-09 » 
BK Höllviken - Staffanstorp United FC
  -      
19
12:00
sön
12:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - LB07
  -      
19
09:00
sön
09:00    
P-13 , Nya Aggarpshallen
P-13 » 
Svedala IF Knattespel 2020 - Staffanstorp United FC
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P-05 , Mellanhedens idrottsplats
P-05 » 
FC Bellevue - Staffanstorp United FC
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - FC Bellevue
  -      
 
12
12:00
sön
12:00    
P-07, Västervångs IP
P-07 » 
FC Trelleborg - Staffanstorp United FC
  -      
06
08:00
mån
08:00    
P-11 , Bråhögshallen
P-11 » 
Staffanstorp United FC - Bråhögscupen intresseanmälan
  -      
06
08:00
mån
08:00    
P-12 , Bråhögshallen
P-12 » 
Staffanstorp United FC - Bråhögscupen med P11
  -      
 
05
08:00
sön
08:00    
P-12 , Bråhögshallen
 
P-12 » 
Staffanstorp United FC -
  -      
03
15:00
fre
15:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Torslanda - Staffanstorp United FC
1  -  3  
03
09:00
fre
09:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Torslanda - Staffanstorp United FC
1  -  3  
03
08:00
fre
08:00    
P-08, Bråhögshallen
 
P-08 » 
Bråhögscupen - Staffanstorp United FC
  -      
02
16:00
tor
16:00    
P-07, Övrigt
P-07 » 
Örgryte - Staffanstorp United FC
2  -  3  
02
14:30
tor
14:30    
P-08, Baltiskahallen
P-08 » 
Skånecupen - Staffanstorp United FC
  -      
02
10:00
tor
10:00    
P-07, Växjö
P-07 » 
Tumba - Staffanstorp United FC
5  -  0  
DECEMBER 2019
 
28
11:00
lör
11:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Kulladal
  -      
27
09:00
fre
09:00    
P-11 , Baltiska Hallen
P-11 » 
Skånecupen intresseanmälan - Staffanstorp United FC
  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - BK Höllviken
  -      
21
10:30
lör
10:30    
P-09, Aggarpsvallen
P-09 » 
Svedala IF - Staffanstorp United FC
  -      
 
15
10:30
sön
10:30    
P-09, Konstgräsplan utanför Vellinge Sporthall
P-09 » 
Vellinge IF - Staffanstorp United FC
  -      
14
10:30
lör
10:30    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - lunds sk
  -      
 
08
15:00
sön
15:00    
P-05 , Vångavallen Trelleborg, KG D-plan
P-05 » 
Trelleborgs FF - Staffanstorp United FC
  -      
08
14:00
sön
14:00    
P-06 , Dalby IP
P-06 » 
Torna Hällestad - Staffanstorp United FC
  -      
08
13:00
sön
13:00    
P-05 , Övrigt
P-05 » 
Trelleborgs FF - Staffanstorp United FC
  -      
08
11:00
sön
11:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Dalby
  -      
08
10:00
sön
10:00    
P-09, Limhamns IP
P-09 » 
LB07 Limhamn - Staffanstorp United FC
  -      
07
12:30
lör
12:30    
P-07, Ymorvallen, Västervångs IP
P-07 » 
fc trelleborg - Staffanstorp United FC
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P-09, Staffansvallens IP
P-09 » 
Staffanstorp United FC - LB07 Limhamn
  -      
07
10:30
lör
10:30    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - linero
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P-11 , Tångvallaskolans idrottshall - Skanör
P-11 » 
Lucia cupen INTRESSEANMÄLAN - Staffanstorp United
  -      
 
Huvudsponsorer
Samarbetspartners
Matchsponsorer 2020