Missa inte nästa match!
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Staffanstorp United FC
Glädje - Gemenskap - Utveckling
P-12

Matcher
DECEMBER 2021
 
04
11:30
lör
11:30    
Norrvalla IP
 
Helsingborg City FC - Staffanstorp United FC Svart  -      
05
10:00
sön
10:00    
Bunkeflo IP (Brovallen)
LB07 Bunkeflo - Staffanstorp United FC Vit  -      
05
11:00
sön
11:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF Grön - Staffanstorp United FC Gul  -      
 
12
10:15
sön
10:15    
Kirsebergs IP
BK Flagg Blå - Staffanstorp United FC Svart  -      
 
18
12:00
lör
12:00    
Limhamns IP
Limhamns FF - Staffanstorp United FC Gul  -      
19
11:00
sön
11:00    
Konstgräsplan Svaleboskolan
Veberöds AIF - Staffanstorp United FC  -      
JANUARI 2022
 
15
12:00
lör
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC Vit - BK Höllviken Röd  -      
16
12:00
sön
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC Svart - Trelleborg FF Röd  -      
16
12:00
sön
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC Gul - FC Trelleborg Blå  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Bäckagårds IP
Kvarnby Röd - Staffanstorp United FC Gul  -      
30
15:00
sön
15:00    
Lindängens IP
BK Olympic 2 - Staffanstorp United FC Svart  -      
FEBRUARI 2022
 
12
10:00
lör
10:00    
Bäckagårds IP
Kvarnby Blå - Staffanstorp United FC Svart  -      
13
10:00
sön
10:00    
Aggarpsvallen
Svedala IF Blå - Staffanstorp United FC Gul  -      
 
19
11:00
lör
11:00    
Lindängens IP
BK Olympic 1 - Staffanstorp United FC Vit  -      
MARS 2022
 
05
12:00
lör
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC Gul - BK-Flagg  -      
05
12:00
lör
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC Svart - Uppåkra IF Svart  -      
06
12:00
sön
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC Vit - Trelleborg FF Vit  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Mellanhedens IP
FC Bellevue - Staffanstorp United FC Vit  -      
20
10:00
sön
10:00    
Smygehamns Konstgräs
Gislövs IF - Staffanstorp United FC Gul  -      
20
10:00
sön
10:00    
Bjärreds IP Plan C
Bjärreds IF - Staffanstorp United FC Svart  -      
APRIL 2022
 
09
10:00
lör
10:00    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 2
Kvarnby IK blå - Staffanstorp United FC blå  -      
10
09:30
sön
09:30    
Dalby IP konstgräs 7-mann väst
Dalby GIF blå - Staffanstorp United FC vit  -      
10
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Torns IF  -      
 
16
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Dösjöbro IF  -      
17
10:00
sön
10:00    
Bergahallen (Berga IP)
Trollenäs IF vit - Staffanstorp United FC svart  -      
17
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC blå - Bjärreds IF svart  -      
 
23
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF vit - Staffanstorp United FC blå  -      
23
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Uppåkra IF grön  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Linero IP B-plan 7-manna A
Linero IF röd - Staffanstorp United FC svart  -      
30
15:00
lör
15:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Staffanstorp United FC blå  -      
MAJ 2022
 
01
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike blå  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
Höörs IS vit - Staffanstorp United FC vit  -      
07
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF röd  -      
08
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC blå - Södra Sandby IF vit  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Staffanstorp United FC blå  -      
14
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - IF Lödde gul  -      
15
14:00
sön
14:00    
Dalby IP 7-manna öst
Dalby GIF vit - Staffanstorp United FC svart  -      
 
21
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 1 - Staffanstorp United FC Svart  -      
21
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC blå - Linero IF vit  -      
22
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC Vit - IF Lödde svart  -      
JUNI 2022
 
04
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC svart  -      
04
13:00
lör
13:00    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK svart - Staffanstorp United FC blå  -      
05
10:00
sön
10:00    
Trollevallen 7-manna 1
Trollenäs IF röd - Staffanstorp United FC vit  -      
 
11
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC blå - GIF Nike röd  -      
12
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF blå  -      
AUGUSTI 2022
 
19
19:00
fre
19:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC svart  -      
20
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC blå - Kvarnby IK blå  -      
 
27
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Torns IF   -      
28
10:00
sön
10:00    
Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF vit - Staffanstorp United FC blå  -      
28
14:00
sön
14:00    
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS vit - Staffanstorp United FC vit  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Dösjöbro IF röd  -      
04
10:00
sön
10:00    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK vit - Staffanstorp United FC svart  -      
04
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC blå - Lunds FF vit  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC blå - Lilla Torg FF gul  -      
11
10:00
sön
10:00    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK röd - Staffanstorp United FC vit  -      
11
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Uppåkra IF grön  -      
 
17
11:30
lör
11:30    
Högalids IP C-plan 7-manna 1
Kävlinge Harrie FF röd - Staffanstorp United FC svart  -      
18
10:00
sön
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF vit - Staffanstorp United FC blå  -      
18
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike blå  -      
 
24
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF röd  -      
25
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC blå - Torna Hällestads IF  -      
25
12:30
sön
12:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Staffanstorp United FC vit  -      
OKTOBER 2022
 
01
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Södra Sandby IF blå  -      
02
10:00
sön
10:00    
Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
Dösjöbro IF svart - Staffanstorp United FC svart  -      
02
11:15
sön
11:15    
Borgeby IP F-plan 7-manna 1
Bjärreds IF svart - Staffanstorp United FC blå  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF grön - Staffanstorp United FC vit  -      
08
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC svart - IF Lödde svart  -      
09
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC blå - Eslövs BK svart  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF röd - Staffanstorp United FC svart  -      
15
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - IF Lödde gul  -      
16
09:00
sön
09:00    
Pilängsplanen 7-manna 2
GIF Nike röd - Staffanstorp United FC blå  -      
 
Huvudsponsorer
Samarbetspartners
Matchsponsorer 2022