Kommande matcher
Visa alla matcher 2024: Division 1 Herr J Skåne Norra, vår 2024: Division 4 Herr Östra Skåne 2024: DM Herr Junior grupp 13 Skåne 2024: DM Herr Junior slutspel Skåne 2024: DM P14 grp.9 2024: DM P14 Slutspel 2024: P10 Sydvästra B2, vår 2024: P10 Sydvästra B3, vår 2024: P10 Sydvästra B4, vår 2024: P11 Sydvästra B2, vår 2024: P11 Sydvästra C3, vår 2024: P11 Sydvästra D1, vår 2024: P11 Sydvästra D2, vår 2024: P12 Sydvästra B2, vår 2024: P12 Sydvästra C2, vår 2024: P14 Skåneserie Södra, vår 2024: P14 Sydvästra B1, vår 2024: P14 Sydvästra C1, vår 2024: P14 Sydvästra C3, vår 2024: P8 Sydvästra blå, vår 2024: P8 Sydvästra grön, vår 2024: P8 Sydvästra gul, vår 2024: P8 Sydvästra röd, vår 2024: P9 Sydvästra grön, vår 2024: P9 Sydvästra gul, vår 2024: P9 Sydvästra röd, vår 2024: P9 Sydvästra svart, vår 2024: P9 Sydvästra vit, vår 2024: Träningsmatcher Division 3 Herr Skåne 2024: Träningsmatcher Division 4 Herr Skåne 2023: Division 4 Herr Sydvästra Skåne 2023: DM P14 grp.3 2023: Träningsmatch -24 2022: BK Landoras Vintercup 2022: Division 4 Herr Sydvästra Skåne 2022: Division 4 Herr Sydvästra Skåne 2022: DM Herrar grp.4 2022: Extra serie 2022: Kval till div 3 herrar, Grupp 12 2022: P10 Sydvästra B1, höst 2022: P10 Sydvästra B1, vår 2022: P10 Sydvästra B2, höst 2022: P10 Sydvästra B2, vår 2022: P10 Sydvästra B3, höst 2022: P10 Sydvästra B3, vår 2022: P11 Sydvästra C1, höst 2022: P11 Sydvästra C1, vår 2022: P11 Sydvästra C2, höst 2022: P11 Sydvästra C2, vår 2022: P12 Blå, höst 2022: P12 Gul, höst 2022: P12 Lila, höst 2022: P12 Sydvästra B2, vår 2022: P12 Sydvästra C1, vår 2022: P12 Sydvästra C2, vår 2022: P12 Vit, höst 2022: P13 Sydvästra A1, höst 2022: P13 Sydvästra A2, vår 2022: P13 Sydvästra B2, höst 2022: P13 Sydvästra B2, vår 2022: P13 Sydvästra C4, höst 2022: P13 Sydvästra C4, vår 2022: P8 Sydvästra Blå, höst 2022: P8 Sydvästra blå, vår 2022: P8 Sydvästra Grön, höst 2022: P8 Sydvästra grön, vår 2022: P8 Sydvästra Gul, höst 2022: P8 Sydvästra gul, vår 2022: P8 Sydvästra Röd, höst 2022: P8 Sydvästra röd, vår 2022: P9 Sydvästra Brun, höst 2022: P9 Sydvästra Brun, vår 2022: P9 Sydvästra Lila, höst 2022: P9 Sydvästra Lila, vår 2022: P9 Sydvästra Ljusblå, höst 2022: P9 Sydvästra Ljusblå, vår 2022: P9 Sydvästra Rosa, höst 2022: P9 Sydvästra Rosa, vår 2022: Skånes Vintermästerskap 2022: Utvecklingsserien 2022: Vinterserien 2021: B4 2021: B5 2021: C1 2021: DM Herrar grp.14 2021: HA Div.4 Sydvästra 2021: HA Div.4 Sydvästra 2021: HA Div.4 Sydvästra 2021: P10 Sydvästra B2, höst 2021: P10 Sydvästra B2, vår 2021: P10 Sydvästra B2, vår 2021: P10 Sydvästra C4, höst 2021: P10 Sydvästra C4, vår 2021: P11 Sydvästra Blå 2021: P11 Sydvästra Blå, höst 2021: P11 Sydvästra Blå, vår 2021: P11 Sydvästra Gul, höst 2021: P11 Sydvästra Gul, vår 2021: P11 Sydvästra Svart, höst 2021: P11 Sydvästra Svart, vår 2021: P11 Sydvästra Vit, höst 2021: P11 Sydvästra Vit, vår 2021: P12 Sydvästra B4, höst 2021: P12 Sydvästra B4, vår 2021: P12 Sydvästra B5, höst 2021: P12 Sydvästra B5, vår 2021: P12 Sydvästra C1, höst 2021: P12 Sydvästra C1, vår 2021: P8 Sydvästra grp. 1 höst 2021: P8 Sydvästra grp. 1 vår 2021: P8 Sydvästra grp. 3 höst 2021: P8 Sydvästra grp. 3 vår 2021: P8 Sydvästra grp. 5 höst 2021: P8 Sydvästra grp. 5 vår 2021: P9 Sydvästra B1, höst 2021: P9 Sydvästra B1, vår 2021: P9 Sydvästra B2, vår 2021: P9 Sydvästra B3, höst 2021: P9 Sydvästra B3, vår 2021: P9 Sydvästra B4, höst 2021: P9 Sydvästra B4, vår 2021: Vintermästerskap M/L 2021: Vintermästerskap S/M 2021: Vintermästerskapen Blå 2021: Vintermästerskapen Svart 2021: Vintermästerskapen Vit 2020: HA Div.4 Östra 2020: HA Div.4 Östra 2020: HA Div.4 Östra 2020: HA Div.4 Östra 2020: P10 Sydvästra Blå, vår 2020: P10 Sydvästra Blå4, höst 2020: P10 Sydvästra Gul, vår 2020: P10 Sydvästra Gul3, höst 2020: P10 Sydvästra Lila, vår 2020: P10 Sydvästra Lila1, höst 2020: P10 Sydvästra Svart, vår 2020: P10 Sydvästra Svart3, höst 2020: P10 Sydvästra Vit, vår 2020: P10 Sydvästra Vit2, höst 2020: P11 Sydvästra B1, vår 2020: P11 Sydvästra B2, höst 2020: P11 Sydvästra B2, vår 2020: P11 Sydvästra B3, höst 2020: P11 Sydvästra C2, höst 2020: P11 Sydvästra C3, vår 2020: P8 Sydvästra grp.11 (höst) 2020: P8 Sydvästra grp.11 (höst) 2020: P8 Sydvästra grp.2 (höst) 2020: P8 Sydvästra grp.3 (höst) 2020: P8 Sydvästra grp.4 (höst) 2020: P8 Sydvästra grp.5 (höst) 2020: P9 Sydvästra B2, höst 2020: P9 Sydvästra B2, vår 2020: P9 Sydvästra C1, vår 2020: P9 Sydvästra C2, höst 2020: P9 Sydvästra C2, vår 2020: P9 Sydvästra C3, höst 2019: DM Herrar slutspel 2019: HA Div.4 Sydvästra 2019: Knattespelen Hösten 2019 2019: Knattespelen Våren 19 2019: P10 Sydvästra A1, höst 2019: P10 Sydvästra B1, höst 2019: P10 Sydvästra B1, vår 2019: P10 Sydvästra B2, vår 2019: P10 Sydvästra C2, höst 2019: P10 Sydvästra C2, vår 2019: P9 Sydvästra Blå, höst 2019: P9 Sydvästra Blå, vår 2019: P9 Sydvästra Gul, höst 2019: P9 Sydvästra Gul, vår 2019: P9 Sydvästra Lila, höst 2019: P9 Sydvästra Lila, vår 2019: P9 Sydvästra Orange, höst 2019: P9 Sydvästra Orange, vår 2019: P9 Sydvästra Svart, höst 2019: P9 Sydvästra Svart, vår 2019: P9 Sydvästra Vit, höst 2019: P9 Sydvästra Vit, vår
01 11:00
mån 01 15:00
mån 03 18:30
ons 03 19:00
ons 06 12:00
lör 06 13:00
lör 07 12:00
sön 07 12:00
sön
12 18:30
fre 12 19:00
fre 13 08:30
lör 13 10:00
lör 13 10:00
lör 13 10:00
lör 13 10:00
lör 13 11:30
lör 13 12:00
lör 13 12:00
lör 13 13:15
lör 13 14:00
lör 13 15:00
lör 13 15:30
lör 14 09:00
sön 14 10:00
sön 14 10:00
sön 14 10:00
sön 14 10:00
sön 14 11:00
sön 14 12:00
sön 14 12:00
sön 14 14:30
sön
19 18:30
fre 19 19:00
fre 20 09:30
lör 20 09:30
lör 20 10:00
lör 20 10:00
lör 20 10:00
lör 20 10:00
lör 20 11:00
lör 20 11:00
lör 20 12:00
lör 20 12:00
lör 20 13:00
lör 20 14:00
lör 20 14:00
lör 21 09:00
sön 21 11:00
sön 21 11:30
sön 21 12:00
sön
23 18:00
tis 26 19:00
fre 27 09:00
lör 27 10:00
lör 27 10:00
lör 27 10:00
lör 27 10:00
lör 27 10:15
lör 27 10:30
lör 27 11:30
lör 27 12:00
lör 27 12:00
lör 27 12:00
lör 27 12:00
lör 27 14:00
lör 28
sön 28
sön 28 09:45
sön 28 10:00
sön 28 10:30
sön 28 12:00
sön 28 12:00
sön 28 14:00
sön 28 16:00
sön 28 16:00
sön
04 09:30
lör 04 09:30
lör 04 10:00
lör 04 10:00
lör 04 10:00
lör 04 11:00
lör 04 11:30
lör 04 11:30
lör 04 13:00
lör 04 13:00
lör 04 14:00
lör 04 14:30
lör 05 10:00
sön 05 10:00
sön 05 10:00
sön 05 10:00
sön 05 11:00
sön 05 11:30
sön 05 12:00
sön 05 14:00
sön
13 19:00
mån 17 19:00
fre 18 10:00
lör 18 10:00
lör 18 10:00
lör 18 11:00
lör 18 12:00
lör 18 12:00
lör 18 12:00
lör 18 14:00
lör 18 14:30
lör 18 15:00
lör 19 10:00
sön 19 10:00
sön 19 10:00
sön 19 10:00
sön 19 10:00
sön 19 11:15
sön 19 12:00
sön 19 12:00
sön 19 12:00
sön 19 12:00
sön 19 12:00
sön 19 13:20
sön 19 14:00
sön
24 18:30
fre 24 19:00
fre 25 10:00
lör 25 10:00
lör 25 10:00
lör 25 10:00
lör 25 12:00
lör 25 12:00
lör 25 12:00
lör 25 13:00
lör 26 10:00
sön 26 10:00
sön 26 10:00
sön 26 11:00
sön 26 12:00
sön 26 14:00
sön 26 14:00
sön 26 14:00
sön 26 14:00
sön
01 09:00
lör 01 09:00
lör 01 10:00
lör 01 10:00
lör 01 10:00
lör 01 11:15
lör 01 11:45
lör 01 12:00
lör 01 12:00
lör 01 12:00
lör 01 13:00
lör 01 13:00
lör 01 13:00
lör 01 13:00
lör 02 10:00
sön 02 10:00
sön 02 10:00
sön 02 10:30
sön 02 11:00
sön 02 11:30
sön 02 12:00
sön 02 12:00
sön
07 18:30
fre 08 10:00
lör 08 10:00
lör 08 10:00
lör 08 10:00
lör 08 11:15
lör 08 12:00
lör 08 12:00
lör 08 13:00
lör 08 14:00
lör 08 14:00
lör 09 10:00
sön 09 10:00
sön 09 10:00
sön 09 10:00
sön 09 11:00
sön 09 12:00
sön 09 12:00
sön 09 12:00
sön 09 14:30
sön 09 14:30
sön
11 19:00
tis 14 19:00
fre 15 09:00
lör 15 10:00
lör 15 10:00
lör 15 10:00
lör 15 10:00
lör 15 10:15
lör 15 10:30
lör 15 11:30
lör 15 12:00
lör 15 12:00
lör 16 09:00
sön 16 10:00
sön 16 10:00
sön 16 11:00
sön 16 12:00
sön 16 12:00
sön 16 13:00
sön 16 13:00
sön 16 15:00
sön 16 16:00
sön