Missa inte nästa match!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Staffanstorp United FC
Glädje - Gemenskap - Utveckling

Kommande matcher
APRIL 2020
 
02
18:30
tor
18:30    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp united P06 - Staffanstorp United FC
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P-10 , Bara
P-10 » 
Bara GIF - Staffanstorp United FC
  -      
04
11:00
lör
11:00    
U16, Staffansvallens IP
U16 » 
Staffanstorp United FC - Södra sandby
  -      
04
12:00
lör
12:00    
Juniorer , Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - BK Höllviken  -      
04
13:00
lör
13:00    
A-lag, Asmundstorps IP
A-lag » 
Glumslövs FF - Staffanstorp United FC
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Lilla torg
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - FC Rosengård
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Dalby - Staffanstorp United FC
  -      
05
10:00
sön
10:00    
P-08, Oxievångs IP
P-08 » 
Oxie SK - Staffanstorp United FC
  -      
05
12:00
sön
12:00    
P-05 , Staffansvallens IP
P-05 » 
Staffanstorp United FC - FC Rosengård
  -      
05
13:00
sön
13:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Hyllie
  -      
05
15:00
sön
15:00    
P-06 , Staffansvallens IP
P-06 » 
Staffanstorp United FC - BK Olympic
  -      
05
15:00
sön
15:00    
P-07, Staffansvallens IP
P-07 » 
Staffanstorp United FC - Hyllie
  -      
 
09
18:30
tor
18:30    
P-10 , Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Liria IF - Staffanstorp United FC blå
  -      
10
10:00
fre
10:00    
P-08, Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
P-08 » 
Uppåkra IF svart - Staffanstorp United FC vit
  -      
10
12:30
fre
12:30    
P-10 , Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
BK Olympic 2 - Staffanstorp United FC svart
  -      
10
13:00
fre
13:00    
A-lag, Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Sjöbo IF
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P-10 , Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
BK Höllviken blå - Staffanstorp United FC vit
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P-10 , Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
BK Höllviken blå - Staffanstorp United FC vit
  -      
12
sön
00:00    
P-06 , Staffansvallens IP
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - Anderslövs BoIK blå
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Dösjöbro IF röd
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P-05 , Limhamns IP, plan 1, konstgräs
P-05 » 
IF Limhamn Bunkeflo 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Genarps IF
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC blå - Malmö FF
  -      
12
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - Dalby GIF blå
  -      
12
14:30
sön
14:30    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - Åhus Horna BK röd
  -      
 
13
10:00
mån
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - GIF Nike vit
  -      
13
12:00
mån
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - IF Limhamn Bunkeflo L2
  -      
13
12:00
mån
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Lilla Torg FF grön
  -      
13
15:00
mån
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - IF Lödde 1
  -      
16
18:15
tor
18:15    
P-09, Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
P-09 » 
Värpinge IF vit - Staffanstorp United FC svart
  -      
17
18:30
fre
18:30    
P-05 , Vanningens IP Vellinge, konstgräs
P-05 » 
Vellinge IF - Staffanstorp United FC röd
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - Kulladals FF blå
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P-10 , Högalids IP, B-plan 7-manna 1
P-10 » 
Kävlinge GoIF - Staffanstorp United FC lila
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P-10 , Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
P-10 » 
Lunds BOIS - Staffanstorp United FC gul
  -      
18
11:45
lör
11:45    
P-06 , Kroksbäck IP konstgräs
P-06 » 
Bosnien Hercegovinas SK 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - BK Olympic 2
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC svartvit
  -      
18
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Veberöds AIF svart
  -      
18
15:00
lör
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - GIF Nike
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-08, Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
P-08 » 
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC blå
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - FC Rosengård 1917 blå
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC gul
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - FC Rosengård 1917 blå
  -      
19
11:30
sön
11:30    
P-09, Linero IP A-plan 7-manna A
P-09 » 
Linero IF röd - Staffanstorp United FC blå
  -      
19
11:30
sön
11:30    
P-09, Borgeby IP B-plan 7-manna 2
P-09 » 
Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC vit
  -      
19
12:30
sön
12:30    
P-07, Bäckagårds IP plan 1
P-07 » 
Kvarnby IK röd - Staffanstorp United FC svart
  -      
19
15:00
sön
15:00    
A-lag, Blekevallen A-plan
A-lag » 
Vanneberga IF - Staffanstorp United FC
  -      
19
15:00
sön
15:00    
P-07, Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P-07 » 
Malmö City FC blå - Staffanstorp United FC vit
  -      
19
15:30
sön
15:30    
P-07, Borgeby IP B-plan 7-manna 1
P-07 » 
Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC blå
  -      
 
22
18:45
ons
18:45    
P-06 , Husarängens IP A-plan
P-06 » 
Eslövs BK - Staffanstorp United FC röd
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P-05 , Uppåkravallen, konstgräs 1
P-05 » 
Uppåkra IF grön - Staffanstorp United FC blå
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - Klågerups GoIF
  -      
25
10:00
lör
10:00    
P-10 , Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
P-10 » 
Lunds BK blå - Staffanstorp United FC blå
  -      
25
10:30
lör
10:30    
P-06 , Rosengårds IP B-plan
P-06 » 
FC Rosengård 1917 - Staffanstorp United FC röd
  -      
25
11:15
lör
11:15    
P-10 , Ölyckevallen C-plan 7-manna
P-10 » 
Löberöds IF - Staffanstorp United FC lila
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - FC Trelleborg svart
  -      
25
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - Kvarnby IK röd
  -      
25
12:30
lör
12:30    
P-05 , Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
P-05 » 
Trelleborgs FF vit - Staffanstorp United FC röd
  -      
25
14:30
lör
14:30    
P-06 , Kirsebergs IP, konstgräs 9-manna
P-06 » 
Malmö City FC svart - Staffanstorp United FC blå
  -      
25
14:30
lör
14:30    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Uppåkra IF svart
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P-10 , Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC vit
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P-10 , Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC vit
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P-09, Pilängsplanen 7-manna 2
P-09 » 
GIF Nike grön - Staffanstorp United FC svart
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P-08, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
P-08 » 
FC Rosengård 1917 blå - Staffanstorp United FC vit
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P-10 , Mariedals IP konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Lilla Torg FF vit - Staffanstorp United FC svart
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Lunds BK vit
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Husie IF vit
  -      
26
13:00
sön
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Rydsgårds AIF
  -      
MAJ 2020
 
02
10:00
lör
10:00    
P-07, Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
P-07 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC vit
  -      
02
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Sjöbo IF vit
  -      
02
11:30
lör
11:30    
P-06 , Tolvans IP B-plan 9-manna
P-06 » 
IF Lödde - Staffanstorp United FC röd
  -      
02
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC blå - Eslövs BK röd
  -      
02
12:00
lör
12:00    
P-09, Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
P-09 » 
Kvarnby IK gul - Staffanstorp United FC vit
  -      
02
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Hörby FF svart
  -      
02
14:00
lör
14:00    
P-07, Borgeby IP B-plan 7-manna 1
P-07 » 
Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC svart
  -      
02
15:00
lör
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - BK Olympic
  -      
02
15:00
lör
15:00    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK blå
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - Furulunds IK gul
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - Uppåkra IF grön
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - Malmö IKF
  -      
03
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - Uppåkra IF grön
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Liria IF
  -      
03
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK gul
  -      
03
14:00
sön
14:00    
P-10 , Dalby IP 7-manna väst
P-10 » 
Dalby GIF 2 - Staffanstorp United FC gul
  -      
03
15:00
sön
15:00    
A-lag, Södra Sandby IP A-plan
A-lag » 
Södra Sandby IF - Staffanstorp United FC
  -      
03
15:00
sön
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - Linero IF
  -      
03
15:00
sön
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - Lilla Torg FF svart
  -      
 
07
19:00
tor
19:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - VMA IK
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-08, Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
P-08 » 
FC Rosengård 1917 vit - Staffanstorp United FC blå
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-09, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
P-09 » 
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-10 , Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Husie IF Vit - Staffanstorp United FC vit
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - Furulunds IK svart
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-10 , Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Höörs IS blå - Staffanstorp United FC lila
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-10 , Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
P-10 » 
IFK Klagshamn blå - Staffanstorp United FC svart
  -      
09
10:00
lör
10:00    
P-10 , Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Husie IF Vit - Staffanstorp United FC vit
  -      
09
11:00
lör
11:00    
P-05 , Korsavads IP A-plan
P-05 » 
IFK Simrishamn - Staffanstorp United FC röd
  -      
09
11:30
lör
11:30    
P-10 , Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
P-10 » 
Kvarnby IK röd - Staffanstorp United FC blå
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Ariana FC
  -      
09
14:30
lör
14:30    
P-06 , Oxievångs IP, konstgräs 9-manna
P-06 » 
Oxie SK vit - Staffanstorp United FC blå
  -      
09
15:00
lör
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - Lunds BK
  -      
10
11:00
sön
11:00    
P-09, Gislövs IP B-plan 7-manna 2
P-09 » 
Gislövs IF - Staffanstorp United FC svart
  -      
10
11:30
sön
11:30    
P-07, Rosengårds IP konstgräs 9-manna
P-07 » 
FC Rosengård 1917 vit - Staffanstorp United FC blå
  -      
10
11:30
sön
11:30    
P-08, Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Kulladals FF vit - Staffanstorp United FC vit
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P-05 , Bäckagårds IP plan 1
P-05 » 
Kvarnby IK vit - Staffanstorp United FC blå
  -      
10
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Dalby GIF vit
  -      
 
13
19:15
ons
19:15    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Vanneberga IF
  -      
15
19:00
fre
19:00    
P-06 , Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
P-06 » 
Malmö FF - Staffanstorp United FC röd
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - BK Höllviken vit
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike gul
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - Genarps IF
  -      
16
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike gul
  -      
16
11:30
lör
11:30    
P-07, Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
P-07 » 
Uppåkra IF grön - Staffanstorp United FC vit
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - IF Limhamn Bunkeflo B1
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC svart
  -      
16
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Arlövs BI vit
  -      
16
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - IFK Osby
  -      
16
15:00
lör
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - FC Bellevue 2
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - IF Limhamn Bunkeflo L1
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Södra Sandby IF blå
  -      
17
12:00
sön
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - Husie IF grön
  -      
17
13:30
sön
13:30    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Heleneholms SK
  -      
17
15:00
sön
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - Ängelholms FF
  -      
17
15:00
sön
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - Limhamn FC 3
  -      
17
15:00
sön
15:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Malmö City FC röd
  -      
 
19
19:00
tis
19:00    
A-lag, Dalby IP A-plan
A-lag » 
Dalby GIF - Staffanstorp United FC
  -      
24
10:00
sön
10:00    
P-10 , Klagshamns IP
P-10 » 
IFK Klagshamn - Staffanstorp United FC
  -      
 
25
19:00
mån
19:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Janstorps AIF
  -      
29
18:30
fre
18:30    
P-07, Nya IP, Klågerup A-plan
P-07 » 
Klågerups GoIF - Staffanstorp United FC svart
  -      
29
19:00
fre
19:00    
P-05 , Mellanhedens IP A-plan
P-05 » 
FC Bellevue 1 - Staffanstorp United FC röd
  -      
29
19:00
fre
19:00    
P-06 , Kulladals IP, konstgräs
P-06 » 
Kulladals FF vit - Staffanstorp United FC blå
  -      
29
19:00
fre
19:00    
P-10 , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Malmö City FC svart - Staffanstorp United FC vit
  -      
29
19:00
fre
19:00    
P-10 , Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Malmö City FC svart - Staffanstorp United FC vit
  -      
30
10:00
lör
10:00    
P-10 , Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Höörs IS vit - Staffanstorp United FC blå
  -      
30
11:00
lör
11:00    
P-05 , Björkvallen, Öja A-plan
P-05 » 
Öja FF blå - Staffanstorp United FC blå
  -      
30
11:30
lör
11:30    
P-10 , Linero IP B-plan 7-manna B
P-10 » 
Linero IF vit - Staffanstorp United FC gul
  -      
30
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Löberöds IF
  -      
30
14:00
lör
14:00    
P-09, Gullviksborgs IP 7-manna
P-09 » 
Malmö IKF 2 - Staffanstorp United FC vit
  -      
30
15:00
lör
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - Linero IF röd
  -      
31
10:15
sön
10:15    
P-08, Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Husie IF grön - Staffanstorp United FC blå
  -      
31
11:00
sön
11:00    
P-10 , Dalby IP 7-manna väst
P-10 » 
Dalby GIF 1 - Staffanstorp United FC lila
  -      
31
11:30
sön
11:30    
P-08, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC vit
  -      
31
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Vellinge IF blå
  -      
31
12:15
sön
12:15    
P-10 , Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Husie IF svart - Staffanstorp United FC svart
  -      
31
13:00
sön
13:00    
A-lag, Gärsvalla IP A-plan
A-lag » 
Gärsnäs AIS - Staffanstorp United FC
  -      
31
13:00
sön
13:00    
P-07, Husarängens IP A-plan 9-manna
P-07 » 
Eslövs BK röd - Staffanstorp United FC blå
  -      
31
13:30
sön
13:30    
P-09, Borgeby IP B-plan 7-manna 2
P-09 » 
Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC blå
  -      
JUNI 2020
 
06
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - Torns IF orange
  -      
06
10:00
lör
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC vit - Torns IF orange
  -      
06
11:30
lör
11:30    
P-07, Svalebo, konstgräs 9-manna
P-07 » 
Veberöds AIF - Staffanstorp United FC vit
  -      
06
12:00
lör
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC blå - Arlövs BI blå
  -      
06
12:00
lör
12:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC gul - Bjärreds IF grön
  -      
06
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Hjärsås/Värestorps IF
  -      
06
14:00
lör
14:00    
P-06 , Bäckagårds IP plan 1
P-06 » 
Kvarnby IK blå - Staffanstorp United FC röd
  -      
06
14:00
lör
14:00    
P-07, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC blå - Malmö FF
  -      
06
15:00
lör
15:00    
P-05 , Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC röd - BK Höllviken
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P-09, Nya IP, Blentarp B-plan 7-manna 1
P-09 » 
Blentarps BK 2 - Staffanstorp United FC svart
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P-10 , Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC lila - Värpinge IF
  -      
07
10:00
sön
10:00    
P-10 , Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
P-10 » 
FC Bellevue 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
07
10:30
sön
10:30    
P-08, Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
P-08 » 
GIF Nike röd - Staffanstorp United FC vit
  -      
07
12:00
sön
12:00    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC svart - Arlövs BI
  -      
07
12:00
sön
12:00    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC blå - Torns IF orange
  -      
07
12:00
sön
12:00    
P-09, Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC vit - Uppåkra IF vit
  -      
07
13:00
sön
13:00    
P-10 , Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
P-10 » 
Ariana FC - Staffanstorp United FC svart
  -      
07
14:00
sön
14:00    
P-05 , Tolvans IP B-plan
P-05 » 
IF Lödde 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
07
15:00
sön
15:00    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC blå - Arlövs BI
  -      
 
12
18:30
fre
18:30    
P-06 , Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-06 » 
Staffanstorp United FC röd - Bjärreds IF blå
  -      
12
18:30
fre
18:30    
P-10 , Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
P-10 » 
Uppåkra IF vit - Staffanstorp United FC gul
  -      
13
10:00
lör
10:00    
P-08, Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
P-08 » 
Kvarnby IK blå - Staffanstorp United FC blå
  -      
13
10:15
lör
10:15    
P-10 , Dalhems IP A-plan 7-manna 1
P-10 » 
BK Flagg röd - Staffanstorp United FC vit
  -      
13
10:15
lör
10:15    
P-10 , Dalhems IP A-plan 7-manna 1
P-10 » 
BK Flagg röd - Staffanstorp United FC vit
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P-05 , Lomma IP A-plan, konstgräs
P-05 » 
GIF Nike - Staffanstorp United FC röd
  -      
13
12:00
lör
12:00    
P-06 , Åkarps IP B-plan 9-manna
P-06 » 
Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC blå
  -      
13
12:15
lör
12:15    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC blå - Stehags AIF vit
  -      
13
12:15
lör
12:15    
P-10 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
P-10 » 
Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF blå
  -      
13
14:00
lör
14:00    
P-07, Dalby IP A-plan 9-manna
P-07 » 
Dalby GIF blå - Staffanstorp United FC svart
  -      
14
10:00
sön
10:00    
P-10 , Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
P-10 » 
Stehags AIF blå - Staffanstorp United FC lila
  -      
14
10:30
sön
10:30    
P-09, Pilängsplanen 7-manna 1
P-09 » 
GIF Nike blå - Staffanstorp United FC blå
  -      
14
10:45
sön
10:45    
P-09, Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
IFK Malmö FK 2 - Staffanstorp United FC vit
  -      
14
11:45
sön
11:45    
P-07, Husiegårds IP Konstgräs
P-07 » 
Husie IF - Staffanstorp United FC blå
  -      
14
12:30
sön
12:30    
P-08, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
P-08 » 
Staffanstorp United FC vit - Arlövs BI
  -      
14
12:30
sön
12:30    
P-09, Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
P-09 » 
Staffanstorp United FC svart - Linero IF vit
  -      
14
13:00
sön
13:00    
A-lag, Lunnarps IP A-Plan
A-lag » 
Lunnarps BK - Staffanstorp United FC
  -      
14
14:30
sön
14:30    
P-05 , Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P-05 » 
Staffanstorp United FC blå - Hyllie IK
  -      
14
14:30
sön
14:30    
P-07, Staffansvallen Plan 4, konstgräs
P-07 » 
Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF blå
  -      
 
17
19:00
ons
19:00    
A-lag, Sjöbo IP A-plan
A-lag » 
Sjöbo IF - Staffanstorp United FC
  -      
AUGUSTI 2020
 
08
13:00
lör
13:00    
A-lag, Granhällans IP A-Plan
A-lag » 
Rydsgårds AIF - Staffanstorp United FC
  -      
 
15
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Södra Sandby IF
  -      
 
23
13:00
sön
13:00    
A-lag, Arkelstorps IP A-plan
A-lag » 
VMA IK - Staffanstorp United FC
  -      
 
29
15:30
lör
15:30    
A-lag, Osby IP A-plan
A-lag » 
IFK Osby - Staffanstorp United FC
  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
13:00
lör
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Dalby GIF
  -      
 
12
13:00
lör
13:00    
A-lag, Kämpavallen A-plan
A-lag » 
Janstorps AIF - Staffanstorp United FC
  -      
 
20
13:00
sön
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Gärsnäs AIS
  -      
 
27
14:00
sön
14:00    
A-lag, Hjärsås IP A-plan
A-lag » 
Hjärsås/Värestorps IF - Staffanstorp United FC
  -      
OKTOBER 2020
 
04
13:00
sön
13:00    
A-lag, Staffansvallen A-plan
A-lag » 
Staffanstorp United FC - Lunnarps BK
  -      
 
Huvudsponsorer
Samarbetspartners
Matchsponsorer 2020