Missa inte nästa match!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Staffanstorp United FC
Glädje - Gemenskap - Utveckling
P-11

Matcher
DECEMBER 2019
 
07
09:00
lör
09:00    
Tångvallaskolans idrottshall - Skanör
Lucia cupen INTRESSEANMÄLAN - Staffanstorp United  -      
 
27
09:00
fre
09:00    
Baltiska Hallen
Skånecupen intresseanmälan - Staffanstorp United FC  -      
JANUARI 2020
 
06
08:00
mån
08:00    
Bråhögshallen
Staffanstorp United FC - Bråhögscupen intresseanmälan  -      
FEBRUARI 2020
 
02
08:00
sön
08:00    
Svalebohallen i Veberöd
Romelecupen intresseanmälan - Staffanstorp United FC  -      
 
08
10:00
lör
10:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Lund  -      
 
21
10:45
fre
10:45    
Nils Holgerssonshallen
Skurups AIF - Staffanstorp United FC  -      
MARS 2020
 
01
10:00
sön
10:00    
Skurup
Trelleborg - Staffanstorp United FC  -      
APRIL 2020
 
25
10:00
lör
10:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Husie  -      
MAJ 2020
 
02
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC vit - Löberöds IF  -      
03
12:00
sön
12:00    
Lomma IP Knatteplan 3
GIF Nike gul - Staffanstorp United FC blå  -      
03
14:00
sön
14:00    
Dalby IP konstgräs 5-manna öst 1
Dalby GIF 2 - Staffanstorp United FC gul  -      
 
10
10:00
sön
10:00    
Högalids IP C-plan 5-manna 1
Harrie FF röd - Staffanstorp United FC vit  -      
10
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC blå - Dalby GIF 3  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC vit - Askeröds IF  -      
16
10:00
lör
10:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF vit - Staffanstorp United FC blå  -      
17
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC gul - Husie IF vit  -      
 
27
18:30
ons
18:30    
Norra Rörums IP B-plan
Norra Rörums GIF - Staffanstorp United FC vit  -      
30
10:00
lör
10:00    
Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Staffanstorp United FC gul  -      
31
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK gul  -      
JUNI 2020
 
06
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC gul - Åkarps IF 2  -      
07
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC vit - Kävlinge GoIF  -      
 
14
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Staffanstorp United FC vit  -      
14
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC gul  -      
14
12:30
sön
12:30    
Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC blå - Genarps IF  -      
AUGUSTI 2020
 
15
09:30
lör
09:30    
Uppåkravallen
Uppåkra IF grön - Staffanstorp United FC gul  -      
15
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC blå - Södra Sandby IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Åkarps IF 2  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
Höörs IS blå - Staffanstorp United FC blå  -      
23
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC gul - Arlövs BI blå  -      
23
10:30
sön
10:30    
Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
Kvarnby IK gul - Staffanstorp United FC vit  -      
 
29
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC vit - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
30
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC blå - Uppåkra IF vit  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
10:00
lör
10:00    
Hörby IP D-plan 5-manna
Hörby FF svart - Staffanstorp United FC blå  -      
06
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC vit - Hyllie IK vit  -      
06
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC gul - Dalby GIF 2  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
BK Höllviken grå - Staffanstorp United FC gul  -      
13
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC blå - Arlövs BI vit  -      
13
11:30
sön
11:30    
Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
Oxie SK grå - Staffanstorp United FC vit  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Övrigt
Genarps IF - Staffanstorp United FC blå  -      
19
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Staffanstorp United FC gul  -      
20
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC svartvit  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC gul - Linero IF vit  -      
26
11:30
lör
11:30    
Uppåkravallen
Uppåkra IF blå - Staffanstorp United FC vit  -      
27
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC blå - Veberöds AIF svart  -      
27
13:00
sön
13:00    
Övrigt
Klågerus GIF - Staffanstorp United FC  -      
OKTOBER 2020
 
03
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC vit - Husie IF grön  -      
03
10:30
lör
10:30    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike svart - Staffanstorp United FC blå  -      
04
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Staffanstorp United FC gul  -      
 
10
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC gul - Bjärreds IF röd  -      
10
11:00
lör
11:00    
Smrlyckans IP, konstgrs 5-manna 1
Lunds SK - Staffanstorp United FC vit  -      
11
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC blå - Malmö City FC svart  -      
 
Huvudsponsorer
Samarbetspartners
Matchsponsorer 2020