Missa inte nästa match!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Staffanstorp United FC
Glädje - Gemenskap - Utveckling
P-07

Matcher
DECEMBER 2019
 
07
10:30
lör
10:30    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - linero   -      
07
12:30
lör
12:30    
Ymorvallen, Västervångs IP
fc trelleborg - Staffanstorp United FC  -      
08
11:00
sön
11:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Dalby  -      
 
14
10:30
lör
10:30    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - lunds sk  -      
 
28
11:00
lör
11:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Kulladal  -      
JANUARI 2020
 
02
10:00
tor
10:00    
Växjö
Tumba - Staffanstorp United FC5  -  0  
02
16:00
tor
16:00    
Övrigt
Örgryte - Staffanstorp United FC2  -  3  
03
09:00
fre
09:00    
Staffansvallens IP
Torslanda - Staffanstorp United FC1  -  3  
03
15:00
fre
15:00    
Staffansvallens IP
Torslanda - Staffanstorp United FC1  -  3  
 
12
12:00
sön
12:00    
Västervångs IP
FC Trelleborg - Staffanstorp United FC  -      
FEBRUARI 2020
 
09
15:00
sön
15:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Husie  -      
 
16
11:00
sön
11:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - FC trelleborg  -      
MARS 2020
 
01
15:30
sön
15:30    
Aggarpsvägen 20-34 Svedala
Svedala - Staffanstorp United FC  -      
 
07
10:00
lör
10:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Oxie8  -  1  
07
13:00
lör
13:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Wormo1  -  0  
 
14
14:30
lör
14:30    
Lomma IP
Nike - Staffanstorp United FC  -      
14
15:00
lör
15:00    
Svarta led Idrottsvägen 1 Sölvesborg
Sölvesborg - Staffanstorp United FC8  -  2  
15
12:00
sön
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Spanska akademin0  -  4  
 
21
12:00
lör
12:00    
Staffansvallens IP
FC Staffanstorp 06/07 - Staffanstorp United FC  -      
22
09:30
sön
09:30    
Dalby
Dalby - Staffanstorp United FC  -      
 
25
18:30
ons
18:30    
Mellanheden
Hyllie - Staffanstorp United FC  -      
28
10:00
lör
10:00    
Staffansvallens IP
Oxie - Staffanstorp United FC  -      
28
12:00
lör
12:00    
Västervångs IP
FC Trelleborg - Staffanstorp United FC4  -  2  
28
14:00
lör
14:00    
Västervångs IP Trelleborg
FC Trelleborg - Staffanstorp United FC5  -  0  
APRIL 2020
 
02
18:30
tor
18:30    
Staffansvallens IP
Staffanstorp united P06 - Staffanstorp United FC  -      
04
14:00
lör
14:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Lilla torg  -      
05
10:00
sön
10:00    
Staffansvallens IP
Dalby - Staffanstorp United FC  -      
05
13:00
sön
13:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Hyllie  -      
05
15:00
sön
15:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Hyllie  -      
 
11
12:00
lör
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Lb076  -  1  
11
12:00
lör
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - LB07 2  -  4  
 
13
12:00
mån
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Kulladal2  -  1  
13
12:00
mån
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - Kulladal3  -  4  
18
12:00
lör
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC svart - Eslöv3  -  3  
18
12:00
lör
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC vit - Eslöv5  -  2  
18
14:00
lör
14:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC blå - Eslöv4  -  2  
19
11:00
sön
11:00    
Borgeby IP
Bjärred - Staffanstorp United FC1  -  4  
19
12:30
sön
12:30    
Bäcksgårds IP
Kvarnby - Staffanstorp United FC5  -  1  
 
23
18:30
tor
18:30    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United P06 - Staffanstorp United FC7  -  1  
25
12:00
lör
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - FC Trelleborg 2  -  1  
26
14:00
sön
14:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - FC Staffanstorp1  -  0  
MAJ 2020
 
02
10:00
lör
10:00    
Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
GIF Nike - Staffanstorp United FC vit7  -  2  
02
14:00
lör
14:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC svart5  -  0  
02
15:00
lör
15:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Lunds BK blå3  -  0  
03
12:00
sön
12:00    
Staffansvallens IP
Staffanstorp United FC - LB07 P082  -  1  
 
08
17:30
fre
17:30    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Dalby GIF vit3  -  3  
10
11:30
sön
11:30    
Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Rosengård 1917 vit - Staffanstorp United FC blå3  -  2  
 
16
10:00
lör
10:00    
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF grön - Staffanstorp United FC vit6  -  3  
16
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - IF Limhamn Bunkeflo B12  -  5  
17
15:00
sön
15:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC svart - Malmö City FC röd3  -  1  
 
23
13:30
lör
13:30    
Åhus
Åhus - Staffanstorp United FC A4  -  1  
23
13:30
lör
13:30    
Åhus
Åhus - Staffanstorp United FC B4  -  6  
 
29
18:30
fre
18:30    
Nya IP, Klågerup A-plan
Klågerups GoIF - Staffanstorp United FC svart5  -  1  
31
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Vellinge IF blå1  -  3  
31
13:00
sön
13:00    
Berga IP, konstgräs
Eslövs BK röd - Staffanstorp United FC blå4  -  0  
JUNI 2020
 
06
11:30
lör
11:30    
Svalebo, konstgräs 9-manna
Veberöds AIF - Staffanstorp United FC vit2  -  1  
06
14:00
lör
14:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Malmö FF12  -  0  
07
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC svart - Arlövs BI2  -  4  
 
12
17:30
fre
17:30    
Dalby IP A-plan 9-manna
Dalby GIF blå - Staffanstorp United FC svart2  -  3  
14
11:45
sön
11:45    
Husiegårds IP Konstgräs
Husie IF - Staffanstorp United FC blå1  -  0  
14
14:30
sön
14:30    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Bjärreds IF blå0  -  3  
AUGUSTI 2020
 
15
10:30
lör
10:30    
Heleneholms IP konstgräs
KSF Prespa Birlik - Staffanstorp United FC vit8  -  5  
15
14:00
lör
14:00    
Ekevallen, Genarp B-plan
Genarps IF - Staffanstorp United FC svart6  -  1  
16
12:00
sön
12:00    
Furehov IP plan 4 9-manna
Åhus Horna BK röd - Staffanstorp United FC blå5  -  6  
 
22
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC svart - Kvarnby IK röd6  -  2  
22
14:30
lör
14:30    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Bjärreds IF röd3  -  2  
23
14:30
sön
14:30    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Malmö City FC blå13  -  1  
 
28
19:00
fre
19:00    
Västervångs IP konstgräs 9-manna
FC Trelleborg svart - Staffanstorp United FC blå2  -  1  
29
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP B-plan 9-manna
Bjärreds IF blå - Staffanstorp United FC vit5  -  4  
29
12:00
lör
12:00    
Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L2 - Staffanstorp United FC svart4  -  4  
SEPTEMBER 2020
 
04
19:00
fre
19:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgrs
Staffanstorp United FC vit - GIF Nike11  -  0  
05
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF grön7  -  0  
06
14:00
sön
14:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Staffanstorp United FC blå6  -  6  
 
12
14:30
lör
14:30    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Kulladals FF blå0  -  0  
13
10:00
sön
10:00    
Uppåkravallen, konstgräs 9-manna
Uppåkra IF svart - Staffanstorp United FC svart0  -  1  
13
15:00
sön
15:00    
Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Rosengård 1917 röd - Staffanstorp United FC vit3  -  3  
 
18
18:30
fre
18:30    
Sorgenfri IP Konstgräs 9-manna
Malmö City FC röd - Staffanstorp United FC svart1  -  5  
19
13:00
lör
13:00    
Brovallen, Bunkeflostrand B-plan
IF Limhamn Bunkeflo B1 - Staffanstorp United FC blå10  -  3  
20
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Uppåkra IF grön6  -  5  
 
26
10:30
lör
10:30    
Bäckagårds IP plan 1
Kvarnby IK blå - Staffanstorp United FC vit4  -  0  
26
14:30
lör
14:30    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Eslövs BK röd3  -  0  
27
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 4, konstgräs
Staffanstorp United FC svart - Klågerups GoIF1  -  2  
OKTOBER 2020
 
02
18:30
fre
18:30    
Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
Dösjöbro IF - Staffanstorp United FC blå  -      
03
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC vit - Furulunds IK  -      
03
13:00
lör
13:00    
Kronetorpsvallen C-plan 9-manna
Arlövs BI - Staffanstorp United FC svart  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC blå - Husie IF  -      
11
12:00
sön
12:00    
Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC svart - Dalby GIF blå  -      
 
Huvudsponsorer
Samarbetspartners
Matchsponsorer 2020